Permatik Jilet Değişimi, Yarım Jilet Uygulaması
(09/04/2019, Saat: 16:39)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam amerikayı yeniden keşfetmek üzere gelen sizsiniz zaten . forumda biraz vakit geçirseniz her tür tıraş aletini, tekniğini öncesini sonrasını görecektiniz. yönteminiz ilginç gelse de pratik ve sağlıklı değil. tekniğinizi geliştirin uygun bütçeyi oluşturun sizin için iyi olabileceğini düşündüğünüz bir alette karar kılın temin edin gerisi çorap söküğü gibi gelir. forumda ikinci eli takip edin çok değerli ürünler uygun fiyata satılıyor

DÜZELTME>>> Rocnel, Türkler

evet forumu incelemem lazım daha fazla .yeniyim ve yoğunum şuan. bu düşünce aklımdaydı bayağı süredir ama üstünde kafa yorup emek harcadığım bir fikir değildi.. burda ifade edeyim kendimi dedim. o hızla girdim foruma... ikinci el traş aletlerine bakayım... tekniğimi de geliştirmem lazım elbette daha fazla..ama benim aradığım ikinci el bir traş aleti alıp, teknik geliştirip, Hindistan cevizi kabuğundan traş tası yapıp kendimce mutlu olmak değil esasen.
benim bahsettiğim, jilette modifikasyon, sonra da yeni standartlarda endüstriyel üretimle ıslak traşta yeni dizaynlara bir yol açılması..
haa bu yapılmışsa zaten diyeceğim yok.. ilgili linki buraya eklersiniz , incelerim..buraya da fikirlerime destek bulmak buradaki bu işlerde tecrübeleri olanlar varsa tavsiyelerini almak için yazıyorum. aradığım nasıl bir destek.. benim fikirlerim uygulanabilir mi, nasıl bir alet gerekir, bu aleti üretebilecek, mesela 3d yazıcı veya metal döküm, cnc ile deneyimleri olan birileri çıkar da bana yol gösterir mi... yani türkiye saat formuna üyeydim.. o foruma özel saat üretildi ve satıldı ... bu forumda da benzer uygulama yapanlar vardır diye düşünüyorum... yani yeni traş aleti dizayn edenler, üretenler veya üretimde yer alanlar vardır diye düşündüğümden yazdım buraya...
ama Amerika kaşifi ilan edilip duruyorum... umduğumu bulamadım şimdilik..

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Permatik Jilet Değişimi, Yarım Jilet Uygulaması - Yazar: yeniden11 - 09/04/2019, Saat: 18:17

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Makinada Yarım jilet kullanalım dedik Biraz çalıştık oldu galiba Esmer6633 2 1,536 30/04/2023, Saat: 02:13
Son Yorum: Esmer6633
  DIY Atık jilet kutusu Dragon 38 25,599 06/06/2021, Saat: 15:20
Son Yorum: Soner
  Atık jilet kutusu OnLyTNT 151 155,161 12/12/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: cenkcenk
  Jilet Kutusu corpus36 27 19,753 13/09/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: trooper_gs
  Kolay atık jilet kutusu yapımı NeseDertAsk 1 2,623 28/05/2019, Saat: 01:44
Son Yorum: dr_green
  Knot değişimi. ( Chimouge ) Ümit Bilgi 15 8,106 10/05/2019, Saat: 20:30
Son Yorum: osaka23
  Günlük tıraş için rahat kullanışlı jilet kutusu tipsol 9 19,155 27/09/2015, Saat: 01:49
Son Yorum: ynspektas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: