Ne Dinliyorsunuz ?

Acta est fabula, plaudite.
Duyduğum en iyi performans. 2012 yılında konserine gittiğimde bitmesin istemiştim. Mariinsky Tiyatrosu Senfoni Orkestrası şefi olarak gelmişti, neler hatırlıyorsun deseler elindeki kürdan ve bakışlarıyla tüm orkestrayı yönettiğiydi.

(18/03/2015, Saat: 20:29)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Duyduğum en iyi performans. 2012 yılında konserine gittiğimde bitmesin istemiştim. Mariinsky Tiyatrosu Senfoni Orkestrası şefi olarak gelmişti, neler hatırlıyorsun deseler elindeki kürdan ve bakışlarıyla tüm orkestrayı yönettiğiydi.

müthiş......
(18/03/2015, Saat: 22:46)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: müthiş......

Üstadım Ravel'in Bolero'su sanırım Medeniyetler İttifakı projesi kapsamında İspanya-Seville'de bulunan, orkestra üyelerinin Batı Avrupa ve Ortadoğu kökenli olduğu West-Eastern Divan Orchestra tarafından da seslendirildi. Avrupa Birliği'nde Beethoven'ın Ode an die Freude'una karşılık, bu proje kapsamında Ravel'in Bolero'su seslendiriliyor.
(18/03/2015, Saat: 23:14)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım Ravel'in Bolero'su sanırım Medeniyetler İttifakı projesi kapsamında İspanya-Seville'de bulunan, orkestra üyelerinin Batı Avrupa ve Ortadoğu kökenli olduğu West-Eastern Divan Orchestra tarafından da seslendirildi. Avrupa Birliği'nde Beethoven'ın Ode an die Freude'una karşılık, bu proje kapsamında Ravel'in Bolero'su seslendiriliyor.
Kendi paylaşımlarımdan utandım Big GrinBig Grin
.
.
.

Bu utanmış halim Tongue
(19/03/2015, Saat: 01:31)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu utanmış halim Tongue

Neşeniz daim olsun üstadım Blush
(19/03/2015, Saat: 07:08)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neşeniz daim olsun üstadım  Blush

Üstadım bundan sonra Angaralı namık da konmaz ki şimdi Big Grin

Eski bi DJ olaraktan şunla idare edim bari sabah sabah Rolleyes

(19/03/2015, Saat: 09:29)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bundan sonra Angaralı namık da konmaz ki şimdi Big Grin

Eski bi DJ olaraktan şunla idare edim bari sabah sabah Rolleyes

şöyle ortayı bulalım üstadım  Blush

(19/03/2015, Saat: 19:14)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şöyle ortayı bulalım üstadım  Blush

Üstad orta deyince kibariye filan sandımdı Rolleyes  Angel

2s9yrf4.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: