Uzun sakal için tavsiye
Agresif makinadır. Bastırmadan acele etmeden denemeler yaparsanız, kısa zamanda alısıcagınızı dusunuyorum. Simdiden hayırlı olsun dostum.
Konu karşılıklı yazışmaya döndü ama cevap vermeden duramadım. Çok sağolun fiyat olarak fatipten uygun geldi geltirdeki konusunu sayfalarca okudum. Dikkatli kullanılırsa herkesin beğendiği bir alet sanırım. Düzenli tıraş isteyen işe girersem günlük kullanım için başka bir alet alırım.
Herkese merhaba
Geleneksel traşta acaba sakal uzunluğu önemli midir? 10 günlük sakal keserken problem olur mu yada?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba Komşum. Yeni olduğunuz icin çok fazla cevap aradığınız soru olması normal fakat üst üste konu acmanizi ben tam olarak kavrayamadim  çünkü insanlar burada yıllardır benzer konuları konuşuyorlar. Arama butonunu kullansanız veya kendinize biraz zaman tanısanız bütün cevapları önceden yazıldığı haliyle bulmanız mümkün.

Merak ettiğiniz konuya da cevap vermiş olayım. Ayarlı makinelerin büyük ayarlari ile r41 türevi makineler uzun sakalda ise yararlar.
Daha dun future ile 2 perdede yaklasık 10 gunluk sakalımı kestim. Dogru makina ile hic sorun yok. Elde uygun makine yoksa elektrikli sac/sakal makinesi ile kısaltılır ustune eldeki tıras makinası ile normal tırasınızı olursunuz.

ilgili konular:
http://geltir.com/showthread.php?tid=3615
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...pid=119836
Tişikkirlir Sipirmin.
(10/08/2019, Saat: 22:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha dun future ile 2 perdede yaklasık 10 gunluk sakalımı kestim. Dogru makina ile hic sorun yok. Elde uygun makine yoksa elektrikli sac/sakal makinesi ile kısaltılır ustune eldeki tıras makinası ile normal tırasınızı olursunuz.

ilgili konular:
http://geltir.com/showthread.php?tid=3615
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...pid=119836

Üstadım bu konuda şu soru aklıma geldi ; uzun sakalı futur ile rahat alabiliyorsak futurun klonu ming shi 2000s ile aynı şekilde rahat alabilirmiyiz. Ne de olsa şekilleri hemen hemen aynı.
Deden gibi tıraş ol.
(10/08/2019, Saat: 23:41)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bu konuda şu soru aklıma geldi ; uzun sakalı futur ile rahat alabiliyorsak futurun klonu ming shi 2000s ile aynı şekilde rahat alabilirmiyiz. Ne de olsa şekilleri hemen hemen aynı.

Kardesim, future clone ların ilgili konularını okursan Yintal/Qshave vs.  benimki dahil onlarca olumlu yorumları goreceksin. Arada bazı arkadaslara sans isi birkac sorunlu ornek gelmis ama onun haricinde guzel urunler. Orjinali tabi ki kalitesi, kaplaması vs. ile farklı ama tıras olarak clone lar kotu degil.
Uzun sakal icin ozel bir makine tarifi vermek istemiyorum yanlıs yerlere cekilsin istemem, R41 de olur, future clone vs. de olur ama 30 liralık dingling sac kesim uygulaması sonrası, Rimei de olur, 89 da olur; Hersey olur, bir tek Wilkinson olmaz, ondan cacık bile olmaz Smile
Bu wilkinsoncular en son toplanıp tenhada çok pis dovecekler beni.
Tişikkirlir Sipirmin.
Futur klonu Qshave var bende, uzun sakalım olduğu zaman işini layıkıyla yerine getiriyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(11/08/2019, Saat: 00:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim, future clone ların ilgili konularını okursan Yintal/Qshave vs.  benimki dahil onlarca olumlu yorumları goreceksin. Arada bazı arkadaslara sans isi birkac sorunlu ornek gelmis ama onun haricinde guzel urunler. Orjinali tabi ki kalitesi, kaplaması vs. ile farklı ama tıras olarak clone lar kotu degil.
Uzun sakal icin ozel bir makine tarifi vermek istemiyorum yanlıs yerlere cekilsin istemem, R41 de olur, future clone vs. de olur ama 30 liralık dingling sac kesim uygulaması sonrası, Rimei de olur, 89 da olur; Hersey olur, bir tek Wilkinson olmaz, ondan cacık bile olmaz Smile
Bu wilkinsoncular en son toplanıp tenhada çok pis dovecekler beni.

Teşekkür ederim komşum.
Deden gibi tıraş ol.
Geleneksel tıraşa başladığımdan beri en fazla 5 gün uzatabilmiştim. Bir haftadır şehir dışındayım ekipmanları yanıma almadım. 6 Eylül'de anca tıraş olabilirim. 35 günlük orta sertlikte sakala direkt ustura ile dalmayı düşünüyorum.
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sakal tamam. peki ya tüyler? s_iyo 30 32,954 05/12/2022, Saat: 02:46
Son Yorum: Kaptan
  Sakal kaşıntısı cosinus30 18 15,038 24/10/2020, Saat: 02:28
Son Yorum: Tiyatrocu
  Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek Gungordum 17 8,854 17/02/2020, Saat: 23:20
Son Yorum: Gungordum
  Hassas Cilt İçin Doğru Tıraş Sonrası Ürünler Oguzhan53 9 10,768 27/11/2017, Saat: 15:49
Son Yorum: Ferman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: