İMPA Ticaret
Sürat kargo' nun başka sorunları var, ne olacağı belirsiz...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Sanalpazar'ın sorunları düzelene kadar gittigidiyor üzerinden hizmetinizde olacağım.
İstediğiniz ürünü mesaj yoluyla iletirseniz en kısa sürede gittigidiyor üzerinde listelerim.
N11 de seçenekler arasındaydı fakat %15 komisyon biraz fazla geldiği için %10 komisyonlu gittigidiyor'u terciih ettim.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/EXTRASHAVING
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret iyi ki de var. Tıraş ürünü meraklıları ve forumumuz için @impaticaret gerçekten büyük bir şans, değer. İthal tıraş ürünlerine kolayca ulaşılabiliyor. Teşekkürler.
Şu yoldaki ürünler neler acaba? Smile dört gözle bekliyoruz. Bir de yoldaki ürün listesi olsa ne kadar da iyi olurdu, hazırlıklar filan yapılırdı Smile @impaticaret
(15/01/2016, Saat: 01:05)midheaven Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu yoldaki ürünler neler acaba? Smile dört gözle bekliyoruz. Bir de yoldaki ürün listesi olsa ne kadar da iyi olurdu, hazırlıklar filan yapılırdı Smile @impaticaret

Hocam buzlu badem'imizi aldık beklemedeyiz.
(14/01/2016, Saat: 20:03)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanalpazar'ın sorunları düzelene kadar gittigidiyor üzerinden hizmetinizde olacağım.
İstediğiniz ürünü mesaj yoluyla iletirseniz en kısa sürede gittigidiyor üzerinde listelerim.
N11 de seçenekler arasındaydı fakat %15 komisyon biraz fazla geldiği için %10 komisyonlu gittigidiyor'u terciih ettim.

Katılıyorum Mustafa Bey
Cella nin müptelası olduk  Big Grin

(14/01/2016, Saat: 20:03)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanalpazar'ın sorunları düzelene kadar gittigidiyor üzerinden hizmetinizde olacağım.

Sanlapazarda ne gibi sorun var ustadim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/01/2016, Saat: 12:23)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanlapazarda ne gibi sorun var ustadim

Sizlere omur.
(16/01/2016, Saat: 12:23)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanlapazarda ne gibi sorun var ustadim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@izbe güzel açıklamış Smile
Gold bilgisayar iflas edip , kayyım atandığı için Sanalpazar da durumdan etkilendi ve satışlara ödeme yapmıyor.
Neden web sitelerini açık tutuyorlar anlam veremedim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(14/01/2016, Saat: 20:49)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret iyi ki de var. Tıraş ürünü meraklıları ve forumumuz için @impaticaret gerçekten büyük bir şans, değer. İthal tıraş ürünlerine kolayca ulaşılabiliyor. Teşekkürler.
Faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana Smile

(15/01/2016, Saat: 03:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam buzlu badem'imizi aldık beklemedeyiz.

Serdar Bey biri sizi durdursun Smile Tüm İzmir'i tıraş etseniz stoğunuz 1 sene gider Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,913 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,683 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,406 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche