İMPA Ticaret
(20/11/2015, Saat: 11:18)Emrahozlem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey - İmpa Ticaretten - 3. alışverişim gerçekleşti 1 hafta kadar önce tekrar memnuniyet tekrar teşekkürler.

daha nice 3 lere 300 lere inşallah .

Teşekkür bizden Emrah Bey, Ürünlerimizin hayrını görünüz.
Umarım bilmeden bir hata yapmam ve dostluğumuz baki kalır .
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Estağfurullah Smile baki baki Smile daha çok alış veriş yapıcaz inşallah benimde kafamda 1-2 proje var , eğer olursa özelden konuşuruz.
Acaba Fatip GunMetal gelme ihtimali var mıdır?
Gunmatel talep ederim elbette.
22-27 Kasım arası izinliyim , bilginize....
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Cevabiniz icin tesekkur ederim. Yurtdisindan almakla ugrasmak istemiyorum. O zaman biraz bekleyeyim.

GT-I9305 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mustafa bey gitmeden sorayım; Thater fırçalarda son durum nedir? Size geliş tarihi belli oldu mu?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Bir soru da ben sorayım Mustafa Bey, biraz baktım bikaç sayfa geriye ama bulamadım Musgo Real kremlerden getirecek misiniz yakın zamanda?

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/11/2015, Saat: 20:19)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey gitmeden sorayım; Thater fırçalarda son durum nedir? Size geliş tarihi belli oldu mu?

Thater birkaç gün önce mesaj yazdı. Ödeme geldi, sevk edince haber veririm dedi Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(21/11/2015, Saat: 20:27)zakayr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir soru da ben sorayım Mustafa Bey, biraz baktım bikaç sayfa geriye ama bulamadım Musgo Real kremlerden getirecek misiniz yakın zamanda?

Son siparişimde Musgo çeşitlerini ek sipariş olarak yazmıştım, koliler kapatıldı, birdahaki sevkiyatta gönderebiliriz dediler. Kısa süre içinde gelir.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(21/11/2015, Saat: 21:36)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son siparişimde Musgo çeşitlerini ek sipariş olarak yazmıştım, koliler kapatıldı, birdahaki sevkiyatta gönderebiliriz dediler. Kısa süre içinde gelir.
Teşekkürler Güncel ürün listesinin takipçisiyiz o zaman.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,912 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,681 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,406 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: