Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi
(30/10/2018, Saat: 19:10)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skybrave komşum sanırım bir yanlış anlaşılma firmaları karıştırma durumu olmuş, konusu silinen firma caria doğal sabundu Muğla dan bu Coolbarn Antalya dan, Coolbarn forumumuza üye olduktan sonra Razorusla anlaştı tıraş sabunuda üretiyordu ama şuan sitesinde yok geliştirmek için zaman istemişti
Aynen öyle olmuş komşum. Gerçekten mahçup oldum, özür dilerim. Firma yetkilisine ne kadar uyuz olduysam artık bir anda firmaları karıştırarak tüm sinirimi dışa vurdum. Anlayışlı cevabınız için teşekkür ederim.
Ürünü denerseniz mutlaka yorumlarınızı bekliyorum o zaman.
Üstadım sorun değil hepimiz yanılsamaya düşebiliriz, dediğim gibi elimde dalan ın ve duru nun pirina sabunları var bayağı stoklu, duş jeli kullanmıyorum artık bunları kullanıyorum, saç içinde denedim ama memnun kalmadım vücutta kullanıyorum pirinaları, saç için şuan jhonson baby şampuan kullanıyorum gerçi döküldü döküleceği kadar Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@vintage komşum banyo için duru kalıp sabun kullanıyorum klasik banyo sabunu. El için alışveriş sırasında denk gelirse protex ultra alıyorum yıkama sonrası hissiyatını en sevdiğim sabun size de denemenizi tavsiye ederim. Saç için zeytin yada defne yağlı sabunlardan bulabildiğimi alıyorum özellikle aradığım marka yok. Birkaç ay önce yüz için gratiste satılan keçi sütlü sabunu peeling etkisi için deneme maksadı ile aldım ve memnun kaldım. Banyoda yüzüm için kullanıyorum ve denediğim sabunlar içinde peeling etkisi en iyi olanı, eğer kese yapacaksam tercihim yine bu sabun oluyor.
Ben yillardir sampuanla kafami yikiyordum ve bitmek bilmeyen kepek problemim vardi,kepeklenmeye karsi sampuanlar kullanmama ragmen.Bir gun 4 tlye çam katranli kalip sabun aldik,inanirmisiniz 3.yikayista kepeklenme gitti.O gun beri sampuan kullanmamaya calisiyorum.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(20/02/2019, Saat: 15:31)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben yillardir sampuanla kafami yikiyordum ve bitmek bilmeyen kepek problemim vardi,kepeklenmeye karsi sampuanlar kullanmama ragmen.Bir gun 4 tlye çam katranli kalip sabun aldik,inanirmisiniz 3.yikayista kepeklenme gitti.O gun beri sampuan kullanmamaya calisiyorum.

Çok uzun zamandır ben de kullanmıyorum şampuan. Zeytinyağı sıkılan bir yerde sabun da yapıyorlar. İçerik olarak şampuandan çok daha masum hem..
Saç dökülmesi şikayetiyle şampuan kullanmayı bırakmıştım.
Doğal olup olmadığını bilmiyorum ama Marselias sarı renk sabununu kullanıyorum uzun zamandır. Saç dökülmelerimde belirgin bir azalma oldu.

7c9dd59e81686faf6383f0d5cbe16903.jpg
———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Dun kendi capımda sabun sepetim vardı, onu duzenleyeyim derken soyle bir foto cıkınca paylasayım dedim. Bu arada impada ki Hermes Rhubarbe sabun kadar buram buram guzel kokan sabun hic gormemistim. Hic oyle marka ozentim yoktur, ama adamlar yapmıs arkadas.

34o3dvr.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Thalia nın bıttım sabunu ile özellikle Nesti dante min philosophia sının (yeşil paket) kokusuda çok güzel. Sv nin sabunlarını ilk defa denedim tıraş sabunları gibi güzelmiş.
Ben bir de Attirance organique ve bioaque nin sabunlarını merak ediyorum.
Trendyol da çok çeşitli sabun markalarına ciddi indirimler var bir çok sabuna kargo ücreti de alınmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sabunların da belli bir ömrü oluyor mu arkadaşlar.5 10 20 sene gibi.
(21/07/2019, Saat: 17:02)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunların da belli bir ömrü oluyor mu arkadaşlar.5 10 20 sene gibi.

Dikkatli bir şekilde muhafaza edilirlerse çok daha uzun yıllar dayanabilirler. Etsy de oldukça yüksek fiyatlı bir açık arttırmada 80 küsur yaşında ve hâlâ kullanılabilecek durumda olduğu söylenen bir ingiliz sabunu görmüştüm. Daha da eski olanları var mıdır yada ne kadar sağlıklıdır bilemem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zeytinyağlı Sabun Kriterleri krub 13 3,296 10/05/2023, Saat: 00:19
Son Yorum: namioguz
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,252 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 110,900 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Beğendiğiniz Banyo Sabunları yarhasan 164 105,767 18/07/2022, Saat: 04:47
Son Yorum: sfenks
  TABAC SABUN KOKUSU teknikcocuk 7 3,180 26/09/2021, Saat: 20:14
Son Yorum: crionics
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,823 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Yağlı ciltler için yüz temizleyici önerisi finwe 18 12,325 11/02/2020, Saat: 20:54
Son Yorum: seydibaba
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,640 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 17,117 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  Hacı Şakir Sabun Lord Sparhawk 40 61,191 02/01/2017, Saat: 16:04
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: