Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de
Bu koyu mavi kutusunda olandan devrim abi vermis bana. ustundeki yazıyı hic zdrive olarak okumamıstım, simdi cekmeceden bulunca heee bu zdrive degilmiydi oldum.

Gorunusu bu kadar yaglı durup, ele bu kadar zor surulen bir krem gormemistim. Beyaz araba pastası bilirmisiniz aynı oyle zorlayarak suruluyor ele. Ben bunu yuzume surmeye cekindim acıkcası, ellerime suruyorum arada.
Ahrazın fotolarında sanki oteki cesidi daha yumusak gibi duruyor, acaba oylemi @ahraz komsum cesitler arasında yumusaklık/surulusunde fark varmı kısaca bilgi verirse cok sevinirim.

Yuzde kullanım icin daha sutumsu surmesi kolay bepanthanol,ceradolin gibi kremler daha rahat ve kullanıslı geliyor sahsen.
(10/12/2017, Saat: 15:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vu koyu mavi kutusunda olandan devrim abi vermis bana. ustundeki yazıyı hic zdrive olarak okumamıstım, simdi cekmeceden bulunca heee bu zdrive degilmiydi oldum.

Gorunusu bu kadar yaglı durup, ele bu kadar zor surulen bir krem gormemistim. Beyaz araba pastası bilirmisiniz aynı oyle zorlayarak suruluyor ele. Ben bunu yuzume surmeye cekindim acıkcası, ellerime suruyorum arada.
Ahrazın fotolarında sanki otei cesidi daha yumusak gibi duruyor, acaba oylemi @ahraz komsum cesitler arasında yumusaklık/surulusunde fark varmı kısaca bilgi verirse cok sevinirim.

Yuzde kullanım icin daha sutumsu surmesi kolay bepanthanol,ceradolin gibi kremler daha rahat ve kullanıslı geliyor sahsen.

Abi zdrave ilk resim sudocream gibi.Diğeri bebekler için o da bepanthol benzeri ama onun kadar yumuşak formda değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Eyvallah kardesim, Devrim abiden bir daha giderse su yumusagindan isteyecez artık. Maviyi ele surerek devam bendeniz.
bir bulgaristan göçmeni olarak zdrave bizim evin demirbaşlarındandır Smile
rocco siz hangi sehirdesiniz. İzmirde Bulgaristan gocmeni cok sevdigimiz dostlarımız var.
(09/01/2018, Saat: 02:54)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rocco siz hangi sehirdesiniz. İzmirde Bulgaristan gocmeni cok sevdigimiz dostlarımız var.

İzmir/bornova/çamdibi dikdik_s komşum
bi dahaki izmir bulusması olursa mutlaka izin vs. alıp gel bekleriz
(09/01/2018, Saat: 18:53)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi dahaki izmir bulusması olursa mutlaka izin vs. alıp gel bekleriz

Burdan haberleşelim hocam kesin gelirim.
(09/01/2018, Saat: 01:09)rocco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir bulgaristan göçmeni olarak zdrave bizim evin demirbaşlarındandır Smile

Bursa’da sık bulunur, o yüzden bizde de var. Yoğun bir krem. Sivilcilere fln iyi gelirmiş. Ayrıca muhacir arkadaşlarımın deyimiyle Macır itemidir Smile Bizdeki bu 2d1cf87f72aafb6adce9c28973ab5db7.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler ohtararan 233 208,726 16/10/2023, Saat: 23:58
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: