En Son Ne Aldınız ?
@Soner bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın Kullandıktan sonra da mümkünse kısa da olsa bu sabun hakkında düşüncelerinizi yazarsanız iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ufaktan yaza hazırlık...

d7bdd471518f9e3f355140af00b4ab6e.jpg

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/03/2020, Saat: 02:49)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Soner bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın Kullandıktan sonra da mümkünse kısa da olsa bu sabun hakkında düşüncelerinizi yazarsanız iyi olur

+1

Hayırlı olsun @Soner Soner, iyi günlerde keyifle kullan.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.
Oss-man ım geldi
@Creator komşum osman beye teşekkür ederim. Denemek için sabırsızlanıyorum... 71c6dbe3fe4cfe9734ad822f3a127587.jpg

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/03/2020, Saat: 12:46)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oss-man ım geldi  
@Creator  komşum osman beye teşekkür ederim. Denemek için sabırsızlanıyorum...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun dostum. Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekleriz.
Phonix CAD sabun ve Treet Carbon jilet ileride Kısmetse MDC
(16/03/2020, Saat: 15:08)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Phonix CAD sabun ve Treet Carbon jilet ileride Kısmetse MDC
Çok hoş kokulu bir vegan artisan güle güle kullanın

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sağolun komşum
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular. Yeni sabun alan arkadaşların yorumlarını da görmek güzel olacak.
(15/03/2020, Saat: 02:49)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Soner bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın Kullandıktan sonra da mümkünse kısa da olsa  bu sabun hakkında düşüncelerinizi yazarsanız iyi olur

ilk izlenim gayet başarılı buldum, hoşuma gitti güzeldi, birkaç kere daha kullanıp bir başlık açmayı düşünüyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: