En Son Ne Aldınız ?
Tesekkur ederim @onurcakmak komsum. Uyari için de sagolun. Böyle deyince heyecanlandım şimdi. Yeni stropum gelsin de at derisi ile okşayayım bari.

SeckinB
kokopelli komşum usturanız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Sagolun @KASSAM komşum. Sizin usturalar aklımı yeniden ustura konusuna çekti. Onları da iyice bir bileyip kullanmayı umuyorum.

SeckinB
Herr Haslinger dedesinin vasiyetine uyup formülünü kurcalamadan önce biraz stoklayayım dedim. 3 kat ambalaja rağmen kutuyu açmadan mis gibi bal kokusu geldi burnuma Smile
fxe9ab.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(22/02/2018, Saat: 16:12)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herr Haslinger dedesinin vasiyetine uyup formülünü kurcalamadan önce biraz stoklayayım dedim. 3 kat ambalaja rağmen kutuyu açmadan mis gibi bal kokusu geldi burnuma Smile

Posicor komşum formülü kurcalayan kurcaladı zaten  Big Grin. Sizinkini de kontrol edin. Bu arada B&B üyelerinden Marko inceleme yapmış ve yeni versiyonu beğenmiş. Şuradan okuyabilirsiniz (shafmilch versiyonu).
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(22/02/2018, Saat: 21:42)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Posicor komşum formülü kurcalayan kurcaladı zaten  Big Grin. Sizinkini de kontrol edin. Bu arada B&B üyelerinden Marko inceleme yapmış ve yeni versiyonu beğenmiş. Şuradan okuyabilirsiniz (shafmilch versiyonu).

Yok hepsi tallow allahtan Smile

Ileride üretimden kalkarsa stoklarım dediğim birkaç sabundan (mwf, stirling, sv) biriydi honig, formülde değişiklik yapıldığını görünce birkaç yıllık tallow stokladım, yenisi daha iyi olsa bile halihazırda performansından zaten memnunum, yani pişman değilim Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@Dragon
Komsum arada kaynamıs atlamısız, hayırlı olsun yeni urunler. Marka pek bilinmiyor kullanınca bir iki kelam bilgi verirseniz seviniriz.

@posicor
Komsum hayırlı olsun son tallow lular.
(23/02/2018, Saat: 10:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon
Komsum arada kaynamıs atlamısız, hayırlı olsun yeni urunler. Marka pek bilinmiyor kullanınca bir iki kelam bilgi verirseniz seviniriz.

@posicor
Komsum hayırlı olsun son tallow lular.

Sağolun komşum Smile Tabi RS yi deneyeyim hakkında yazarım. Gerçi öncesinde bir razorock incelemesi düşünüyorum bakalım belki haftasonu olur
Başak Süper Fırça harbiden kıl kalitesi olarak süper, tavsiye olunur...

f39e7bfc74775ea0b48823b323f65397.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Basak the Turkish SOC Smile

2b42302676a23e5ff285e7518a82bdc3.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: