En Son Ne Aldınız ?
@AKadir komşum cobranız güzel sanatlar müzesinden fırlamış bir parça gibiSmile insan bakmaya kıyamıyorSmile

güzel günlerde kullanın komşumSmile
@Blade iyi gözle bakınca güzel görünür. Çok teşekkür ederim. Smile

(08/11/2016, Saat: 19:10)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir komşum cobranız güzel sanatlar müzesinden fırlamış bir parça gibiSmile insan bakmaya kıyamıyorSmile
güzel günlerde kullanın komşumSmile
(08/11/2016, Saat: 17:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mevzu kadir abinin saplardan acılmısken, bende gecenler Ozgun41 komsumuzdan aldıgım sapları paylasayım. Kendisine cok tesekkur ederim bu guzel urunler icin. Ayrıca paketin icine attıgı daha once kullanmadıgım bir cesidi olan Ozgun41 yapımı AS harika cıktı, parfum niyetine bir sure kullanacagım. Kokusuna bayıldım. İlgili konuyu bilmeyen komsuların arastırıp okumasınızı ve Ozgun komsumuzla iletisime gecmesini oneririm denemek icin.
Saltuk kardesimde urunleri bana iletirken, fotoda olan olmayan birsuru  entresan jiletleri sampelları doldurmus. Huzurunuzda tesekkur ederim bir daha.
4inm.jpg

@dikdik_s üstat güle güle kullanın. Sorması ayıp neden bu kadar çok sap alıyorsunuzSmile
@dikdik_s  Üstadım sapları sağlıkla kullanın. Smile
(08/11/2016, Saat: 21:35)emrah06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s[/url] üstat güle güle kullanın. Sorması ayıp neden bu kadar çok sap alıyorsunuzSmile

Hocam cok onemli bir proje ustunde calısıyorum, bana daha cok lazım deermisimm. Smile
Yok abi bazisını 1912 Gemlerimde kullanıyorum, bazısını tek kafa olarak aldıklarımda kullanıyorum X3 gibi. Kullanıyorum abi iste ne diyim.
t7lnae.jpg
aecf67dc7b75d948e2d0c1064b6c9f56.jpg

Fiyat 9.90 tl olunca dayanamadım aldım. Big Grin
İlgilenenler için yer Brandium Gratis...

@arapaho komşum hayırlı olsun, Speick A. Shave hakkında görüşlerinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
...

kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(09/11/2016, Saat: 16:07)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Teşekkürler sizede hayırlı olsun komşum @pisporsuk Zırh'ı hep Gratis'te görür merak ederdim ama bir türlüde elim gitmemişti.
(09/11/2016, Saat: 16:05)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aecf67dc7b75d948e2d0c1064b6c9f56.jpg

Fiyat 9.90 tl olunca dayanamadım aldım. Big Grin
İlgilenenler için yer Brandium Gratis...

@arapaho komşum hayırlı olsun, Speick A. Shave hakkında görüşlerinizi bekliyorum

Fabrikasının kapısında satışyeri olsa o fiyata alamazdınız Smile
Zırh'da beklenen ilgiyi göremeyip veda etti , son ürünleri onlar.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: