En Son Ne Aldınız ?
(04/11/2016, Saat: 23:32)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk tıraş malzemelerini geçip mouse pad ve razer logosuna takıldım ben Big Grin forumda benden başka oyuncu da var gibi gözüküyor

oyun ekipmanı severim, ergonomi ve dayanıklılık açısından standart ekipmana göre daha kullanışlı oluyor
ekonomik açından daha pahalı oluyor Big Grin
ama eskisi kadar oyun oynamıyorum artık sadece Diablo III takılıyoruz arkadaşlarla
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Gratis 'teki indirimden aldım:

bf9cc45f4c5831d4416f80a5bf7dfe2a.jpg

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Msakalli komsu, gratis e bayadir gitmiyorum. Sormasi ayip kactan kaca dusmus fiyati.

Bizim karsiyaka bostanli gratis kadinlarin altin gunu havasinda. Daha 1 tane es cinsime rastlayamadim orada. 1.60 boy ortalamasi kadin kalabaligi icinde 1.90 tek erkek hayvanat olarak bulunmaktan utanmaya basladim. 20 gunde bir belki hizlica dus jeli alip cikiyordum. Sukur impa ticaret guzel cesitler getirmeye basladi. Ona da gerek kalmiyor artik
(06/11/2016, Saat: 13:24)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gratis 'teki indirimden aldım:

bf9cc45f4c5831d4416f80a5bf7dfe2a.jpg

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güle güle kullanın komşum. Ben de dün Gratis'ten sensitive balm ve losyonunu aldım. 9 TL'ye düşmüş. Bence parasından fazlasını hakeden ürünler.
(06/11/2016, Saat: 15:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Msakalli komsu, gratis e bayadir gitmiyorum. Sormasi ayip kactan kaca dusmus fiyati.

Bizim karsiyaka bostanli gratis kadinlarin altin gunu havasinda. Daha 1 tane es cinsime rastlayamadim orada. 1.60 boy ortalamasi kadin kalabaligi icinde 1.90 tek erkek hayvanat olarak bulunmaktan utanmaya basladim. 20 gunde bir belki hizlica dus jeli alip cikiyordum. Sukur impa ticaret guzel cesitler getirmeye basladi. Ona da gerek kalmiyor artik

14,90 TL.'den düşmüş komşum. Bir de bunların hassas olanları vardı. Hepsinin fiyatı aynıydı. Bir arkadaşımıza hediye bakmak için sabah erkenden AVM'ye gitmiştik. Gratis'e de beraber girdik, erken olduğu için kimse de yoktu, o nedenle ben utanmadım Big Grin
(06/11/2016, Saat: 15:21)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. Ben de dün Gratis'ten sensitive balm ve losyonunu aldım. 9 TL'ye düşmüş. Bence parasından fazlasını hakeden ürünler.

Teşekkürler komşum, siz de güle güle kullanın. Evet fiyat çok başarılı, özellikle böyle indirimdeyken.
Cobra Classic Pkg. makinama, Jürgen Hempel çelik handel alımında gerçekten samimi yardımlarını esirgemeyen;
@Nani Kuş
@GartBnx
@ihtilaf
@theunnamed
Üstadlarım Sizlere çok teşekkür ederim.

1N8pEA.jpg
3AmO6M.jpg
Güle güle kullanın @akadir bey, çok şık olmuş, Jürgenin son zamanlardaki saplarına eklediği sapın alt kısmındaki oyuklar gerçekten çok hoşuma gidiyor.
www.BarbarosRazors.com

@AKadir komşum çok güzel duruyor güle güle kullanın.
Nerden ve ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim acaba?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/11/2016, Saat: 15:29)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cobra Classic Pkg. makinama, Jürgen Hempel çelik handel alımında gerçekten samimi yardımlarını esirgemeyen;
@Nani Kuş
@GartBnx
@ihtilaf
@theunnamed
Üstadlarım Sizlere çok teşekkür ederim.

iyi günlerde kullanın...

Gart...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: