Rus Jiletleri Karşılaştırması
Evet güzel bir yazı olmuş.
Benim Ruslardan favorim Super Swedish ve Sputnik.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Tum dunya ıyy yapsada, ben bunu seviyorum be arkadas yalan yok. Orta agresif/agresif makinalarda bir deneyin belki seversiniz.
mcu15k.jpg
(24/07/2018, Saat: 15:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tum dunya ıyy yapsada, ben bunu seviyorum be arkadas yalan yok. Orta agresif/agresif makinalarda bir deneyin belki seversiniz.

Bende gayet severek kullanıyorum uzun zamandır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Elimde 4 model rapira vardı. Üçüyle tıraş oldum üçü de beni mahvetti. En son Swedish super steel kaldı. Onunla da tıraş olma hevesim kalmadı. Beğendiğim en kaliteli rus jilet ise voskhod oldu.
Rus jiletleri ben genelde saç traşından sonra ense Traşı için kullanıyorum ekonomik oluyor. Sakal Traşında seyrek ve yumuşak sakallar için uygun buluyorum. Sert sakallarda kullanılmıyor keskinliği iyi değil.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(16/02/2019, Saat: 10:53)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rus jiletleri ben genelde saç traşından sonra ense Traşı için kullanıyorum ekonomik oluyor. Sakal Traşında seyrek ve yumuşak sakallar için uygun buluyorum. Sert sakallarda kullanılmıyor keskinliği iyi değil.

Youtube.com/Berberbey
Woskhod bile mi @berberbey ? :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(16/02/2019, Saat: 11:11)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Woskhod bile mi @berberbey ? :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Onu denemedim

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
LvXJr1

ilk fotoğraf yüklemesi çalımam umarım başarılı olmuştur. rapira ile ilgili başlıklarda uzun süre aradım. belki vardı bulamadım, çünkü fotoğraflar silinmiş. elimde iki tane rapira var. birisi impa ticaretten aldığım mavi siyah kırmızı. öteki beyaz olanı berberim verdi (ona da yaşlı bir komşusu vermiş işe yaramaz diye bana verdi). beyaz olanında ne bir adres ne bir latince kelime var. bu jileti tanıyan var mı? tahminimce eski bir jilet onlu paket. kullanmalı mıyım?

https://hizliresim.com/LvXJr1

link vereyim foto için
(26/10/2019, Saat: 14:51)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LvXJr1

ilk fotoğraf yüklemesi çalımam umarım başarılı olmuştur. rapira ile ilgili başlıklarda uzun süre aradım. belki vardı bulamadım, çünkü fotoğraflar silinmiş. elimde iki tane rapira var. birisi impa ticaretten aldığım mavi siyah kırmızı. öteki beyaz olanı berberim verdi (ona da yaşlı bir komşusu vermiş işe yaramaz diye bana verdi). beyaz olanında ne bir adres ne bir latince kelime var. bu jileti tanıyan var mı? tahminimce eski bir jilet onlu paket. kullanmalı mıyım?

https://hizliresim.com/LvXJr1

link vereyim foto için

Muhtemelen eski paketlerden biridir komşum. Ama bi açın bakın rapira karbon çeliği olduğu için biraz paslanmış olabilir.
(26/10/2019, Saat: 15:24)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhtemelen eski paketlerden biridir komşum. Ama bi açın bakın rapira karbon çeliği olduğu için biraz paslanmış olabilir.

Teşekkür ederim komşum. İlk fırsatta açıp kontrol edeceğim. Küflenme yoksa kendimce bir inceleme buraya bırakacağım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi DE jiletleri bir daha satın almayı dusunmuyorsunuz? rock83 49 19,151 23/07/2019, Saat: 15:06
Son Yorum: GeraltofRivia
  Jiletleri nasil uzun omurlu sekilde saklariz ? Rigbie 24 16,393 12/02/2019, Saat: 23:34
Son Yorum: NIGRA
  JOB JİLETLERİ son samuray 3 5,651 25/06/2013, Saat: 22:12
Son Yorum: deka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: