Jilet kutularımız
edy5e7aj.jpg ra7e6a2e.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk
izninizle başlığınızı jilet kutularımız olarak düzenliyorum
hepimiz paylaşaım Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Kutu yetmiyor malesef. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
2000 kadar var diye tahmin ediyorum. Kutu gayet güzel olmuş. keyifli [/b]tıraşlar.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
73jmvm.jpg

fırat plastik turuncu kapak
steril idrar tahlili kabı
bu kutulardan 100lü koli aldım
kuruyemiş saklamaktan
krem sabun karısımlarına
jılet saklamaya kadar
her işimi görüyor öneririm Big Grin

her ceşitten 5er 10ar günlük kullanımlık
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(28/09/2013, Saat: 17:05)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izninizle başlığınızı jilet kutularımız olarak düzenliyorum
hepimiz paylaşaım Smile

İyi düşünmüşsünüz Smile

Nükleer savaş çıkar ve şansınız yaver gider de sağ kalırsanız , o "post apocalyptic" dünyada en uzun süre sinek kaydı tıraşla dolaşanlardan biri olacaksınız Tongue

Umarım benim de böyle bir kutum olur yakın zamanda.
arkadaşlar bu kadar jilet almak (koleksiyon yapmak açısından) benimde hoşuma gider ama nedense hep en sevdiğim jileti kullanmak isterim mesela elimde perma sharp varken derby hayatta kullanmam feather varken başka kötü bir jileti tek traş bile olsa (önceki tecrübe edindiğim jiletlerden) kullanmak istemem
(30/09/2013, Saat: 22:31)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bu kadar jilet almak (koleksiyon yapmak açısından) benimde hoşuma gider ama nedense hep en sevdiğim jileti kullanmak isterim mesela elimde perma sharp varken derby hayatta kullanmam feather varken başka kötü bir jileti tek traş bile olsa (önceki tecrübe edindiğim jiletlerden) kullanmak istemem

Haklı olabilirsiniz, ancak her jilet bence farklı tıraş deneyimi sunuyor. Verdiğiniz örnekten gideyim. Perma varken derby kullanmam demişsiniz. Ancak ben güne göre değişken performans alıyorum. ilk derby kullandığımda "oo çok iyi jiletmiş" ikinci kullandığımda "bu ne lan" üçüncü kullandığımda "idare eder dedim, tek kullanım için güzelmiş" dedim. Hatta usturada derbynin hazır kırık jiletini kullanıyorum çok da memnunum.

İki yıl yetecek kadar feather stoğum olmasına rağmen bugün kırmızı tiger jileti open comb makineye taktım. Kendi kendime yine çekme yaparsa atar perma takarım dedim ama yavaş yavaş acele etmeden tahrişsiz ve keyifli bir tıraş aldım.

Yani jilet tercih meselesi ve ben değişik zamanlarda değişik sabun fırça ve makinelerle jiletleri deniyorum. Ve bu kombinasyonlardan inanılmaz keyif alıyorum. Bu sebeple jilet kutumda hep farklı ya da dünyanın her yerinden jilet olacak.

(30/09/2013, Saat: 23:53)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/09/2013, Saat: 22:31)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bu kadar jilet almak (koleksiyon yapmak açısından) benimde hoşuma gider ama nedense hep en sevdiğim jileti kullanmak isterim mesela elimde perma sharp varken derby hayatta kullanmam feather varken başka kötü bir jileti tek traş bile olsa (önceki tecrübe edindiğim jiletlerden) kullanmak istemem

Haklı olabilirsiniz, ancak her jilet bence farklı tıraş deneyimi sunuyor. Verdiğiniz örnekten gideyim. Perma varken derby kullanmam demişsiniz. Ancak ben güne göre değişken performans alıyorum. ilk derby kullandığımda "oo çok iyi jiletmiş" ikinci kullandığımda "bu ne lan" üçüncü kullandığımda "idare eder dedim, tek kullanım için güzelmiş" dedim. Hatta usturada derbynin hazır kırık jiletini kullanıyorum çok da memnunum.

İki yıl yetecek kadar feather stoğum olmasına rağmen bugün kırmızı tiger jileti open comb makineye taktım. Kendi kendime yine çekme yaparsa atar perma takarım dedim ama yavaş yavaş acele etmeden tahrişsiz ve keyifli bir tıraş aldım.

Yani jilet tercih meselesi ve ben değişik zamanlarda değişik sabun fırça ve makinelerle jiletleri deniyorum. Ve bu kombinasyonlardan inanılmaz keyif alıyorum. Bu sebeple jilet kutumda hep farklı ya da dünyanın her yerinden jilet olacak.

+1

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,281 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,547 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,673 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,189 24/07/2023, Saat: 23:38