Günün Tıraşı (SOTD)
24ovyom.jpg
3017'ye devam. Çok sade bir tıraş oldu bugünün tıraşı.

14oaywp.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Fs 26mm Finest
Proraso okaliptüs özlü sabun
Ej de89
gilette blue
Zaza sap
Pinaud clubman aftershave classic

gilette blue ilk defa denedim, keskinliği iyi ama affediciligi zayıf geldi bana, yarın yeniden deneyecegim.
Haslinger sabunlardan Meeresalgen'i denedim ilk defa. Sasirtici derecede iyi bir performansi var. Su ana kadarki favorim Mike's Natural'di. Haslinger bir kac tiras daha denedikten sonra tahti sallayabilecek mi izleyelim gorelim.

Mongoose B2 Polished / iKon Bulldog
Feather Pro
Duke 3 Best
Haslinger Meeresalgen

489641e82f19b3d4dde6e6d6f593b0c5.jpg
(08/06/2015, Saat: 16:44)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fs 26mm Finest
Proraso okaliptüs özlü sabun
Ej de89
gilette blue
Zaza sap
Pinaud clubman aftershave classic

gilette blue ilk defa denedim, keskinliği iyi ama affediciligi zayıf geldi bana, yarın yeniden deneyecegim.

Gillette Blue Extra çok sevdiğim jilettir.Güvenliği üst düzey geliyor bana

@cihankeskin,Gillette Blue Extra coolcutta yada BB revenge razor da harika konfor ve keskinlik veriyor,personna akıcı gelmezse tavsiye ederim
Aynı tıraşı olduğumdan fotoğraf koymuyorum.

* T&H Wellington Super Badger
* Proraso Mentol
* Gillette Black Beauty
* Super Iridium
* Ev yapımı Bay Rum
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

DE 89 + Gillete Rubie Platinum Plus (1)
Semogue 830 (inatciyim)
MFW
Nicos Aftershave

Onceki cok tahrisli tirastan en fazla 2 gun gecmesine ragmen, hissiyat olarak fazla tahris olmadi. MFW kopurtmek zor geldi Semogue`la, ki problemi anlatan resmi Semogue icin actigim konuda paylastim
Bu jileti ilk kez denedim, fena degil, yumusak, rahat, keskinligi iyi derecede. Buyuk ihtimal, yarin marketten ne varsa hepsini alacagim. Bu arada "Sputnik" jileti de satiliyordu, belki 1 paket ondan alirim. Boyunda tahris yapti, ama o kadar da normal, cunku ATG bile yaptim. Sap kullanmadin, belki tahrisin az olmasinin sebebi de o. Boyundaki tahris resmini burada gorebilirsiniz, bu konuya eklemeyi ayip bildim, estetik bozulur diye Smile Ama resimde tahris korkunc cikmis, fakat aynada bu kadar gozukmuyor ve tirastan 2 saat sonra daha da azaldi.
AS icin yorumlari diger konuda yazacagim, kisa ve net Smile

abtb3k.jpg
(08/06/2015, Saat: 21:49)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette Blue Extra çok sevdiğim jilettir.Güvenliği üst düzey geliyor bana

@cihankeskin,Gillette Blue Extra coolcutta yada BB revenge razor da  harika konfor ve keskinlik veriyor,personna akıcı gelmezse tavsiye ederim

Teşekkür ederim komşum. Aklımda tutacağım. Bir daha İmpa'ya gidince alayım.
3017'nin Tabac ile son tıraşı Fatip Grande'nin ilk tıraşı oldu. Fatip gerçekten de agresif, dikkatli kullanılması gereken bir tıraş aleti. Çok yakın güzel bir tıraş verdi. Rapira jilet ile kullandım. Bir de daha keskin bir jiletle denemeli.

kdkbyx.jpg
Ön Hazırlık: TOBS Sandalwood Pre Shave Oil
Fırça: Artesenia Romera 26mm Premium Silvertip
Sabun: TOBS Sandalwood
Tıraş Makinesi: Merkur 34G Heavy Duty
Jilet: Timor Solingen
Tıraş Sonrası: TOBS Sandalwood Aftershave Gel, TOBS Sandalwood Cologne
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 295,237 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,644 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,381 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,956 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,048 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,260 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,226 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,226 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,267 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: