Tiger jilet
Tavsiye etmem. Elimdeki kutuyu ilk tıraştan sonra çöpe attım. O derece yani :/
(01/07/2018, Saat: 01:39)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sfenks komşum zaten bu jileti kullanıp memnun kalan pek kimse yok neredeyse. Şahsen ben kullanmadım ama kullananlardan da iyi bir yorum göremedim.
Komşum ayrıca hangi DE alet ile kullandınız acaba?

Biraz önce ben de merakımdan denedim ve bu zamana kadar yapılan yorumları okuyup kesinlikle hepsine hak verdim. Öncelikle ürün ciddi anlamda kör, kesmiyor adeta yoluyor, epilasyon aleti ile de ancak bu kadar can yanar diye düşünüyorum. Kullanmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem kantaşı,şap,aftershave.
Kesmiyor gerçekten. Hiç bu kadar kör jilet görmemiştim.
(12/10/2018, Saat: 12:52)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesmiyor gerçekten. Hiç bu kadar kör jilet görmemiştim.
Muhtemelen bir daha denk gelmez. Çok farklı bir jilet. Tıraşımı tamamlayamamıştım.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Bu jileti Sedef veya Ali Bıyıklı gibi yekpare gövde bir usturada, çelik ustura kayışlar gibi kayışlayarak kullanmayı deneyen oldu mu? Vintage jiletler için elde kayışlama yaptıktan sonra kullanmak gerektiğini söyleyenler olmuştu. Belki bir vintage tadı vardır da biz ona dünkü çocuk muamelesi yaptığımızdan bozuluyordur bize?
(12/10/2018, Saat: 13:35)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti Sedef veya Ali Bıyıklı gibi yekpare gövde bir usturada, çelik ustura kayışlar gibi kayışlayarak kullanmayı deneyen oldu mu? Vintage jiletler için elde kayışlama yaptıktan sonra kullanmak gerektiğini söyleyenler olmuştu. Belki bir vintage tadı vardır da biz ona dünkü çocuk muamelesi yaptığımızdan bozuluyordur bize?
Kayışım olsa denerdim bunu ama maalesef çelik ustura halen beni korkutuyor. Kayışlamadan denemek isterim ama paketten sadece 1 tane kullanmıştım. Diğerleri hala duruyor ne zamandır..

Hatırlatma Smile

(17/12/2015, Saat: 17:35)cmlmakina Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle CML Makina olarak Tiger jiletlerinin toptan & perakende dağıtıcısı olduğumuzu belirtip birkaç konuya açıklık getirmek isterim.

Tiger 3 delikli 43x22x0,13 ölçülerindeki piyasada çok bilinen bir üründür. Çek Cumhuriyeti menşeilidir. Bu ürünü her gün Türkiye'nin her yerine göndermekteyiz ve müşterilerimizin neredeyse hepsi sanayicidir. Kişisel bakım ürünü olarak kullanan arkadaşlarımız da muhakkak vardır. Genel anlamda kullanılamaz veya tıraşa uygun değildir demek yanlış olur. Tıraş için de kullanılabilir fakat bu amaç için geliştirilmemiştir. Bugün bu jiletler kağıt bobinleri dilme, deri kesme, iplik üretme, plastik ürün imalatı, film veya folyo dilme, cam elyafı üretme gibi çeşitli ve daha akla bile gelmeyecek bir çok iş için kullanılmaktadır.

Fiyat olarak baktığımızda Türkiye endüstrisine sunabildiğimiz en uygun jilet olması sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir. Böylelikle maliyetler düşebilmekte. Performans / Maliyet oranı göz önünde bulundurulduğunda çoğu tüketici için mükemmel bir orantı yakalanmaktadır. Bu da Tiger jiletlerinin satışlarındaki en büyük etkendir.

Sorularınıza memnuniyetle cevap vereceğimi belirtir, foruma katkıda bulunmaktan memnuniyet duyacağımı ifade etmek isterim.

Saygılar

Mehmet Ali Arslan - CML Makina
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Tekrar okumuş oldum ben de. Teşekkürler hocam. İlk kullandığımda sorun bende mi deyip tüm yorumları okumuştum.. Smile

Hatırlatma için teşekkürler üstat Smile Aslında bu açıklamayı jileti almadan önce okumuştum. Ancak İMPA sitesinde iki farklı Tiger var, birinde endüstriyel, diğerinde de tıraş jileti yazıyor. Ben tıraş jileti olanı almıştım. Gerçi bir karışıklık olmuş olabilir tabii, kutu ya da jilet üzerinde herhangi bir ayırt edici işaret göremedim.

3341xqa.jpg
(12/10/2018, Saat: 18:50)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hatırlatma için teşekkürler üstat Smile Aslında bu açıklamayı jileti almadan önce okumuştum. Ancak İMPA sitesinde iki farklı Tiger var, birinde endüstriyel, diğerinde de tıraş jileti yazıyor. Ben tıraş jileti olanı almıştım. Gerçi bir karışıklık olmuş olabilir tabii, kutu ya da jilet üzerinde herhangi bir ayırt edici işaret göremedim.

3341xqa.jpg
Biri 3 delikli biri klasik jilet baskısı komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,284 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,640 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,685 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,190 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 31,924 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur