tinypic.com Kapanıyor
Forumumuzun da kullanmış olduğu resim barındırma sitesi kapanıyor dostlar. Sitenin adresine girdiğiniz de sizi şöyle bir uyarı mesajı karşılıyor.

Orjinali:

TinyPic is shutting down in 2019
TinyPic is shutting down its image hosting service because we can no longer support a free service that derives 100% of its revenue from ever declining on-site ad revenues.
While you may continue to host images from our site until further notice, we encourage you to consider selecting one of the premium plans offered by our sister site, Photobucket.
Thanks for using TinyPic for your hosting needs over the years. We apologize that we can no longer continue providing this service, but Photobucket is a great option going forward.

Google Çeviri:

TinyPic 2019’da kapanıyor
TinyPic, görüntü barındırma hizmetini kapatıyor, çünkü artık gelirlerinin% 100'ünü sürekli azalan yerinde reklam gelirlerinden elde eden ücretsiz bir hizmeti destekleyemiyoruz.
Sitemizden bir sonraki duyuruya kadar görüntüleri barındırmaya devam ederken, kardeş sitemiz olan Photobucket tarafından sunulan premium planlardan birini seçmeyi düşünmenizi öneririz .
Yıllar boyunca barındırma ihtiyaçlarınız için TinyPic'i kullandığınız için teşekkür ederiz. Artık bu hizmeti vermeye devam edemeyeceğimiz için özür dileriz, ancak Photobucket ileriye dönük harika bir seçenek.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Yazık , bari önceden yüklenmiş fotoğrafları yayınlamaya devam etseler. Aksi halde forum mesajlarındaki bir çok fotoğraf görüntülenemeyecek. Confused
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bu cok kotu oldu yahu. Eski fotolar cogu bizim ordaydı.
Tişikkirlir Sipirmin.
Evet birçok konu paylaşımında fotograflar kullanılıyor. Belli bir tecrübesi olan kullanıcıların fotograf ihtiyacı bir nebze az olsada, yeni başlayan kullanıcılar için geçmişte yüklenen fotograflar çok kullanışlı oluyordu. Geçmişte yüklenen fotograflara destek vermeye devam etmezlerse bunca senelik emeğe yazık olur.
daha dün bir konuda kalıcı olması adına buraya yüklenmesi istenilmişti yazık olmuş üzüldüm.
Dostlar, alternatif plan nedir.

Konu veya incelemeleri olanlar onlemimizi alalım. Gencler bize alternatiflere bakarmısınız. Nereye aktaralım, bundan sonra ne kullanalım.
Birde photobucket aylık 5usd istiyor, bu tarz foto yuklemeyi daimi kullanan pro kullanıcılar icin, birazcık daha uygun fiyatlı ucretli sorunsuz bir yer biliyormusunuz.
Tişikkirlir Sipirmin.
Hocam aslinda tapatalk tinupic alt yapisini kullanmiyorsa oradan yenilenebilir ama tabi is cok uzun olur siteye yazip gecmise yonelik fotograflarin akibetini ogrenmemiz ilk oncelik olmali diye dusunuyorum

Hizli resim nasil bu arada alternatif olarak?
Aramızdan bir veya birkaç cengaver çıksın, sadece resim yükleme ve depolama sağlayabilecek bir site kursun. En iyi fikir ve kalıcı çözüm bu bence.
Zira bir ara imgur'a fotoğraf yüklerdik, T.İ.B tarafından engellenince resimler yine uçmuştu. Smile Ya da olmazsa hizliresim.com'a yükleyelim. 2011 yılından beri oradan yükleme yaparım.
Tapatalk en ideal çözümlerden birisi olabilir. Uygulama sayesinde hem bu işte profesyonel, hem de reklam ve ücretli uygulama gibi gelirleri nedeniyle daha sağlam geliyor bana.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ben hep ekşi sözlükten foto yüklüyorum. Bu tip şeylerden hiç anlamam ama orası sanki biraz daha pratik ve uzun ömürlü gibi.

Not: eksiup foto yükleme sayfasından bahsediyorum. yazar değilim Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: