Günün Tıraşı (SOTD)
(14/07/2013, Saat: 22:01)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 21:26)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir aylık sigara paramdı iki çift Salomon

Lijun hocam tebrik ederim Smile

Biz de bıraksak şu illeti fena olmaz hani Smile kiloyla birleşmeyegörsün iki merdiven çıkmada nakavt oluyorum. Topluca bırakma seansları filan yapalım. En azından azaltalım derim. Konu burası değil ama bu konuda yeni bir başlangıç yapalım yakında..
(14/07/2013, Saat: 22:04)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz de bıraksak şu illeti fena olmaz hani Smile kiloyla birleşmeyegörsün iki merdiven çıkmada nakavt oluyorum. Topluca bırakma seansları filan yapalım. En azından azaltalım derim. Konu burası değil ama bu konuda yeni bir başlangıç yapalım yakında..

mornetto hocam aklın yolu birdir, siz Salomon'ların ödenek kaynağını buldunuz işte Smile
Bir an önce bırakabilmenizi gönülden isterim yaklaşık 7-8 yıl önce kurtuldum bu illetten.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(14/07/2013, Saat: 22:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayranım,Mornetto'nun hiperaktif yorumlarına,hocam adliyede Hakimlere söz hakkı veriyormusunuz Big Grin

Sigara konusunu buradan yakın buyrun Cool

http://www.geltir.com/thread-2476.html
Big Grin Konu değiştirip, hakimlere farklı yönlerden olayı anlatmak, zararı en aza hafifletmek benim mahkeme taktiğim.. şşşş aramızda.
(14/07/2013, Saat: 22:08)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 22:04)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz de bıraksak şu illeti fena olmaz hani Smile kiloyla birleşmeyegörsün iki merdiven çıkmada nakavt oluyorum. Topluca bırakma seansları filan yapalım. En azından azaltalım derim. Konu burası değil ama bu konuda yeni bir başlangıç yapalım yakında..

mornetto hocam aklın yolu birdir, siz Salomon'ların ödenek kaynağını buldunuz işte Smile
Bir an önce bırakabilmenizi gönülden isterim yaklaşık 7-8 yıl önce kurtuldum bu illetten.

(14/07/2013, Saat: 22:27)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 21:55)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 21:26)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 21:10)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazar pazar canımız badem mi çekti ne Smile Bademden çok sevdiğimiz üstadımız. Hanıma söyledim ayakkabıları, 110 liralık Adidas neyine yetmiyo dedi. Sustum.. Az daha facia çıkıyodu evde Big Grin

Mornetto Üstadım; Korner direğinden döndüğüm (hekimler u dönüşü de diyor) için bu avantajla 2 çift Salomon'a hanım bişey demedi.Bi de amaç var yaa.Wink
Kronik arter hastası olduğum için yürüyüş hayatımın bi parçası olacak inşallah.O kontenjandan da faydalandık bi nev-i.
Hem sonra Mornetto Üstadım;Geldik gidiyoruz yaşın 40 benimki 45 olmuş.Bugün değil de ne zaman giyeceğiz.Gençliğimizde Salomon vardı, cepte de onu alacak para da vardı biz mi almadık??Tongue
Ben daha farklı düşünüyor ve diyorum ki sana Üstadım 350 Türk Lirasılık Salomon XA PRO 3D ULTRA 2 GTXneyine yetmiyor??Tongue
Hem adı üzerinde o DAS'lar ADİ das.(Bir aylık sigara paramdı iki çift Salomon)
Selamlar...

Her şeyin en iyisine layık sevgili üstadımız, canımız ağabeyimiz. Yüreği pırıl pırıl, şu forumu hoş dilekleri, niyetleri ile ayakta tutan ağabeyimiz elbet önce kendi dimdik ayakta olacak, ailesini, işini ayakta tutacak. E tabi bunun için de kaliteli ayakkabılara ihtiyaç var değil mi Smile
Üstadım tıraşlarınız nasıl gidiyor? Ben okuyorum valla ne yazsanız, izliyorum yayınlarınızı. Bir de sahilde fotoğraflarınızı bekleriz. Elinizde fırça olsun ki formata aykırı düşmesin Smile Sonsuz saygılar..

Öncelikle zarif düşüncelerin için sonsuz teşekkürler Mornetto Üstadım.Tıraş deyince aklıma geldi, anlatayım.Yoğun bakımda ameliyat öncesi, personel Zermatik tek bıçağın koruyucu barını kırdı susuz sabunsuz "hop n'oluyo" demeye vakit bulamadan cırt cırt cırt kuru kuru göğsümdeki bacaklarımdaki kılları tıraş etti.Suya sabuna dokunarak yapılacak tıraş cildimde tahrişe sebep olacakmış.Hakikaten de kupkuru yapılan cilt tıraşımda hiçbir tahriş olmadı ama tüyleri alınmış tavuğa döndüm.Gerçekten çok tuhaftı göğsümün ve bacaklarımın tüysüz oluşu.Neyse...
Ameliyat sonrası bir haftalık sakal yüzümde..Kolay kolay sakal bırakmamıştım bu denli uzun süre...Doktorum, personele beni sakal tıraşı yapmasını söyledi.Yine barı ayıklanmış tek bıçak Zermatik ve saz arkadaşı Zarko jel...Çaresiz tıraşım bu ikiliyle gerçekleşti. Dodgy Derken taburcu oldum eve geldim.Evde de mecburen kollarımı bir süre kıpırdatmamam gerektiği için sakal tıraşlarımı eşim 35 bıçaklıyla yaptı fakat neyse ki diğer ekipmanlarım dahildi bu tıraşlara...Son tıraşlarımı en son aldığım siyah bakalit kol 1978 Super Speed ile kendim oldum.Fakat fırçayı sabun kabında çırpamıyorum, onun yerine fırçayı kapta kendi ekseninde döndürerek sabun yüklüyorum.Buna da şükür ki kollarımı hiç kullanamıyordum birkaç gün öncesine kadar.Allaha şükürler olsun, yeniden dünyaya geldiğim 22 Haziran'dan bu yana her geçen gün daha iyiye doğru gidiyor sağlığım.Fakat gece gündüz evde oturmak ve odadan odaya volta atmak da sıkmaya başladı çaresiz pinekliyorum öyleceTongue
Dışarı çıkmak için zamana ihtiyacım var,Bakalım hayırlısı.

(14/07/2013, Saat: 22:38)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 22:01)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2013, Saat: 21:26)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir aylık sigara paramdı iki çift Salomon

Lijun hocam tebrik ederim Smile

Korku dağları bekler Confused.Keşke bu duruma gelmeden önce bıraksaydım.Ya da şöyle yazmakta fayda var.2.5 yıldır içmediğim sigaraya geçtiğimiz ramazan bayramında 1 tane diyerek başlamamış ve günde 2 paket sigara içmemiş ve günde en az 50 dakika yürümüş olsaydım Dumrul Hocam...Dodgy

Siz en cesurumuzsunuz üstadım. İlk önce siz göğüslediniz en zorunu. Tabiki kazanacaktınız, herkes inanmıştı size. Sizi dinliyoruz, anlıyoruz ve çok seviyoruz. Az biraz kaldı dağlarda, kırlarda (saldıray abi geldi aklıma afedersin üstadım, gülmekten kendimi alamadım da Big Grin) gezeceğimiz günlere. Bu konuda konu dışı bir mesaj daha yazarsam Lord beni banlayacak billahi Angel
Big GrinTongueTongue
Sizi gidi sizi
Sigara linki burada
http://www.geltir.com/thread-2476.html
Amirlerimden almışım kurs,vermişler sertifika
Hiişşt Angry konu dışına çıkmayın

images?q=tbn:ANd9GcS-F4ruWNOgoBa1zu9x7At...M379MARhnO
Tamam be ya! Oldu bil be modcağızım, hadi ben sustum kapçıkağızlıyım, öbürlerini napcaz be ya Big Grin
YayBO7cl.jpg
2209su.blogspot.com
Sovyet dönemi mekanik saatleri üzerine bir blog

www.facebook.com/Leatherworksbyemre
leatherworksbyemre.blogspot.com
Kendi üretimim saat kayışları
hara7ura.jpg
e mail adresim tipsol@me.com
Merkur Futur
Polsilver
Semouge 1305
Arko Sabun
Dermologica pre shave guard
paşabahçe iğde
444 balsam

İki perdede 3 günlük sakalım sorunsuz bir şekilde kayboldu ortadan Smile Jileti ilk defa kullanıyorum ve sevdim diyebilirim. Bakalım kaç tıraşlık öçmrü olacak. Domuz kılı fırçalardan favorim semouge 1305 her zamanki gibi iyiydi. Dermologica tıraş öncesi cildi yumuşatıyor ama fiyatı yüzünden almayın listemde devam ediyor.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
arko sabun, omega fırça,
gillette slim, polsilver si, çay kolonyası.

7IakDz7.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 300,530 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,942 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,624 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 181,949 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,413 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,828 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 96,250 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,366 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,307 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: