martin amca keçi sütlü badem yağlı tıraş sabunu
martin amca keçi sütlü badem yağlı tıraş sabunu elime geçti
denemek için elime köpük yaptım köpük yoğunluğu col conk gibi
koku neredeyse yok,en kısa zamanda tıraş olcağım ve
yorumlarımı ve sabun fotolarını da ekleyeceğim
ne yorum ne foto geldi?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
bu konu açıldıktan ve sabunu denedikten sonra @martin amca'ya eleştiri ve yorumlarımı email olarak yazdım,karşılıklı görüşmelerden sonra martin amca formülü geliştirdi

yeni formülün beta sürümlerini size yolladı,benim denediğim alfa sürümüydü,küçük eksikleri vardı

tatilde olduğum için yeni formül beta sürümleri sample lar henüz elime geçmedi

yakında yorumlarım

(07/09/2012, Saat: 20:51)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne yorum ne foto geldi?
Bugün heyecanla beklediğim, Martin Amca sabunlarını deneme günüydü

İlk önce keçi sütlü banyo sabunu ile duş yaptım, harikaydı. Piyasa sabunlarından çok farklı olduğu her hali ile belli. Tebrikler Martin Amca.

Daha sonra yüzümün yarısını limonlu-lavantalı sabun (Omega domuz kılı fırça) ile diğer yarısını da bademyağlı, son mahsul Cella-Martin (Vie-Long at kılı fırça) ile tıraş ettim.

Her ikisinde de kesinlikle köpürme sorunu yok. Gayet güzel kıvamlı köpük (hem yüzde hem de tasta) yapabildim.

Kayganlık her ikisinde mükemmel, limonlu da daha da mükemmel.

Koruma ve nemlendirme ikisinde de gayet kabul edilebilir düzeyde.

Sonuç olarak bu sabunlar bence olmuş.Tekrar tebrikler.

Sadece Martin Amca'nın da bana söylediği gibi bademyağlı olan biraz esans istiyor.

Bütün tıraşsever arkadaşlara tavsiye ederim. Tamamen güvenilir maddelerle imal edilmiş yerli sabun. Wink
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Şu an favorim 1 nolu kokolin beta sabun. Muazzam bir kayganlığı ve yumuşatması var. Şu ana kadar kullandığım tüm sabujnlar arasında en iyilerden. Ancak koku eksikliği ve köpürme zorluğu biraz daha geliştrimeye ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Martin komşuyla karşılıkla değerlendiriyoruz, geliştiriyor. Sonuçta çok süper bir sabun çıkacak gibi.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Kakolin versiyonlarının değerlendirmesi de sakalımın uzamasını bekliyor Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
İnsan merak ediyor valla Big Grin Cella gibi badem kokan bir sabun yaptı mı martin amca ?
Katılma tarihi: 2011
(08/09/2012, Saat: 15:12)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsan merak ediyor valla Big Grin Cella gibi badem kokan bir sabun yaptı mı martin amca ?

Yakında kokulusu da geliyor sanırım Smile
Goethe
yoğun kokulu bir acıbadem esansı bulursam çok yakında cellayı aramayabileceksiniz Smile

köpük sorununu nerdeyse çözdük sayılır
50 gr için 10 tl verecez valobraya Big Grin Uncle Martin Soap Almond çıkarsa talibim yani söyleyim Big Grin
Katılma tarihi: 2011

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 49,199 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 423 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,089,676 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 104,316 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 990 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,080 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 519,443 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,575 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 15,368 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,786 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: