Sap antrenmanları
Her biri birbirinden güzel elinize sağlık Smile şeffaf objeli saplarda obje olarak fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş ,real madrid, barcelona, m.united gibi takımların logoları kullanılsa bayağı talep görür diye düşünüyorum Smile ama lisans gibi konular problem olur mu bilmiyorum Smile ama fanatikler bu tip şeylere çok rağbet gösterir onu bilirim.
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(18/07/2015, Saat: 18:32)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her biri birbirinden güzel elinize sağlık Smile şeffaf objeli saplarda obje olarak fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş ,real madrid, barcelona, m.united gibi takımların logoları kullanılsa bayağı talep görür diye düşünüyorum Smile ama lisans gibi konular problem olur mu bilmiyorum Smile ama fanatikler bu tip şeylere çok rağbet gösterir onu bilirim.

Logo dahil, taraftar fırçası yapmak sorun değil... Sorun, sözünü ettiğiniz lisans sorunu.Beğenileriniz için çok teşekkürler Kethuda Üstad.
www.instagram.com/karia_brushworks/
(18/07/2015, Saat: 18:41)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Logo dahil, taraftar fırçası yapmak sorun değil... Sorun, sözünü ettiğiniz lisans sorunu.Beğenileriniz için çok teşekkürler Kethuda Üstad.

Feneriumla iletişime geçmenin kimseye zararı olmaz Idea Big Grin sıcak bakabilirler diye düşünüyorum. Takım logosu, efsane futbolcular gibi bir çok figür düşünülebilir.
(18/07/2015, Saat: 18:58)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feneriumla iletişime geçmenin kimseye zararı olmaz  Idea   Big Grin  sıcak bakabilirler diye düşünüyorum. Takım logosu, efsane futbolcular gibi bir çok figür düşünülebilir.

Hazır çözüm.buyrun.

http://www.gut-rasiert.de/forum/index.ph...ic=27995.0

http://www.gut-rasiert.de/forum/index.ph...ic=27994.0
Bunlar sizin elinizden mi çıktı üstadım ? Çok güzel olmuşlar.
(18/07/2015, Saat: 19:15)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar sizin elinizden mi çıktı üstadım ? Çok güzel olmuşlar.

Hayır Üstadım.Bana nal toplatan Nightdivers yapımı.
Geçenler de Onur abiyle de konuşmuştuk gerçi ama ,

ngY935.jpg

Hastasıyım şu sapın ve renklerin
(18/07/2015, Saat: 22:03)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenler de Onur abiyle de konuşmuştuk gerçi ama ,

ngY935.jpg

Hastasıyım şu sapın ve renklerin

ABD'li Handcrafter John MICHAUD tarzı.Hoşlandığım söylenemez...
(18/07/2015, Saat: 22:26)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ABD'li Handcrafter John MICHAUD tarzı.Hoşlandığım söylenemez...

Zevkler ve renkler diyelim Altay ustam Smile
(18/07/2015, Saat: 23:00)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zevkler ve renkler diyelim Altay ustam Smile

Diyelim Orkun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: