Grey Flannel
On bir mor çiçek nem toz yeşil ufuk soğuk toprak akşam..

‘Tam anlamıyla dönemini yansıtıyor’

Benim daha önce bir şişesini kullanıp bitirdiğim ve bu kış için bir kez daha aldığım parfümlerden.

Parfüm fragrantica’ya göre 1975 New York çıkışlı oryantal odunsu notalardan oluşuyor, gayet homojen ve kaliteli fazla sentetiklik hissedilmiyor, baskın olarak menekşe, meşe yosunu ve kasnı otu olarak tanımlanabilir.

6D3GZN.jpg

Parfüm sanki anneannenizin mücevher kutusu gibi kokuyor.. Yinede tam olarak unisex diyemiyorum bana göre olgun erkekler de deneyebilirler.

Z5Gp8o.jpg

Kokumuz tozlu pudralı menekşe meşe yosunu lavanta misk olarak çok  değişmeden devam ediyor, baskın nota menekşe.. güncel kokulardan çok uzak güvenli olmayan kokulardan almadan önce denenmeli. Sabunsu temiz hissiyatlı parfümlerden hoşlanıyorsanız bir deneyin derim.

zGdL84.jpg

Parfüm edt formunda kalıcılık ve yayılım ortalama üstü, bence kışa uygun yaş isteyen parfümlerden. Yalnız parfümün bugüne kadar bir çok kez reformule geçirdiğini söylemeliyim.
2017 yılında aldım.Bu kış boyunca bunu kullanıyorum.Bu dönem daha bir güzel geldi severek kullanıyorum.
(18/01/2020, Saat: 01:09)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2017 yılında aldım.Bu kış boyunca bunu kullanıyorum.Bu dönem daha bir güzel geldi severek kullanıyorum.

Soğuklara yakışan bir parfüm gerçekten
Kesinlikle katılıyorum.Soğuk ve rüzgarlı İzmirde güzel gidiyor. Smile
(18/01/2020, Saat: 01:23)cenkcenk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soğuklara yakışan bir parfüm gerçekten
2014 veya 2015'te almıştım. Halen durur, hafif cesaret isteyen kalıcı bir koku. Ben severek kullanırım ama etrafımdakilerin (özellikle kapalı büro çalışma ortamı için) 10'da 6'sı nedir bu diye sorar. Kesinlikle eski kafa bir koku. Ben seviyorum.
"A Samurai always wears two swords."
(18/01/2020, Saat: 16:03)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2014 veya 2015'te almıştım. Halen durur, hafif cesaret isteyen kalıcı bir koku. Ben severek kullanırım ama etrafımdakilerin (özellikle kapalı büro çalışma ortamı için) 10'da 6'sı nedir bu diye sorar. Kesinlikle eski kafa bir koku. Ben seviyorum.

Evet hocam genel beğeniye uymaz bende sevdiğim kokuları kullanıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geoffrey Beene Grey Flannel Kullananlar,Kullanmak İsteyenler impaticaret 18 20,761 30/08/2020, Saat: 22:19
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: