Fırçayı Çırptığı Kap?
Eyvallah hocam bende az önce denedim gayet güzel. Migrosta bir bu desende birde beyaz üstüne gri ve siyah çiçek desenli model mevcut, ikiside aynı boyutta. Tüm migroslarda var mıdır bilmiyorum ama ben Samsun Atakum migrostan aldım. Almak isteyenler bence kaçırmasın Smile
tamerkamisli.blogspot.com
bende migrostan alınma aynı kabın bordosunu kullanıyordum. Geniş gelince kipadan kısa boylukahve kupası almıştım sonra scuttle kullanmaya başladım. Artık sabunun orjinalinden fırçaya ters yükleme yapıp yüzde köpürtüyorum. Zaten artık tek perde tıraş oluyorum. Uzun gitsin istersem tek perde tersten de olabiliyorum(r41 sağolsun.)
(22/02/2013, Saat: 19:59)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende migrostan alınma aynı kabın bordosunu kullanıyordum. Geniş gelince kipadan kısa boylukahve kupası almıştım sonra scuttle kullanmaya başladım. Artık sabunun orjinalinden fırçaya ters yükleme yapıp yüzde köpürtüyorum. Zaten artık tek perde tıraş oluyorum. Uzun gitsin istersem tek perde tersten de olabiliyorum(r41 sağolsun.)

Bende 15-20 yıldır evde sapasağlam duran kupayı kullanıyordum abi ama porselen olunca kaydı düştü ve kırıldı. 3-4 tıraşta anca kullanabildim Smile Böyle geniş bir kupa bulabilsem alacaktım ama bulamadım ne yazık ki. Bir scuttle edinene veya bu da kırılana kadar idare edicez sanırım Smile

DSC_0241.jpg
tamerkamisli.blogspot.com
ve korelılerınkı gıda kullanıldıgı ıcın saf celık
cok daha kalıtelı Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
es se mağazasına gidin..birçok alternatif bulursunuz.ha Hanıma tencere de almak zorunda kalırsınız o ayrıBig Grin tecrübe ile sabittir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Kaç Knot fırçayı tercih ediyorsunuz? (ANKET) Scorpion 10 6,588 19/06/2017, Saat: 16:01
Son Yorum: kral arthur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: