Le Pere Lucien
(31/08/2015, Saat: 21:30)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1912, Gifts & Care'den sipariş vermiştim. Siz nerden temin ettiniz?

birkaç ay evvel GC den almıştım.
bu takılma olayını çözemedim daha
(31/08/2015, Saat: 22:09)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birkaç ay evvel GC den almıştım.
bu takılma olayını çözemedim daha

Kutuda ve takipli posta olarak mı geldi sizinki?
gurmekokular
(31/08/2015, Saat: 22:13)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kutuda ve takipli posta olarak mı geldi sizinki?

Evet pakette fırça da vardı.
Arkadaşlar sabun, krem, aftershave kısmı bir yana cep telefonu alabilenler olduğunu duyuyorum veya okuyorum.

Gümrük olayı ile uğraşmamak adına bu tür ürünlerde ilk baktığım yer herkes gibi benimde @impaticaret Mustafa bey. Yurt içinde bu tür ürünleri hem görerek alma şansı sunması ve hem de yurt dışına çok yakın rekabetçi fiyatları olması yanında ertesi gün ekspres kargo gibi paketinizin elinize ulaşması da ayrı bir güzellik.  Tekrar teşekkür ediyorum Mustafa beye buradan.

Aslında Mustafa bey forumda bu başlıkta ismi geçen "Le Pere Lucien" gibi namı alıp yürüyen diğer butik üreticiler ile temasa geçerek yasal yollardan belli stoklarla ürünleri tedarik edebilir, bilemiyorum. Kendisinin bu konuda belki gizliden çalışmaları dahi olabilir Smile kimbilir....
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Bugün elimdeki tester i denedim ve çok beğendim.Natural versiyonu olduğu için kokusuzdu ancak sabundan beklenenleri gayet iyi veriyor.Şiddetle tavsiye ederim Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Le Pere Lucien (Lucien Baba) Sabun İncelemesi dikdik_s 35 26,283 23/11/2019, Saat: 00:39
Son Yorum: acoma
  Le Pere Lucien "Rose de Pushkar" Artizan Tıraş Sabunu SumNauta 6 5,023 23/04/2017, Saat: 22:29
Son Yorum: 1912
  Le pere Lucien Blade 12 9,099 12/05/2016, Saat: 09:29
Son Yorum: candova

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: