Almanya siparis
yav evet şu mevlana çayını çok seviyorlar (kaçak çay denene çaydan) ama ben mecbur kalmadıkça ağzıma koymazdım almanya'dayken. yaramaz. rize Smile
sucuk vs yemiyorum bıraktım zaten. kıyma çektirip içine çemen koyunca aynı bildiğin sucuk oluyor tadıyla hem de içinde ne olduğunu biliyorsun Smile
Tavsiyeler icin sagolun. Son durum su sekilde:Klar's Kabinett, irisch moos, La toja, tobs luxury(2li) ve tabac sabun siparislerim oldu.
2-3 hafta sonra elimde olurlar.
tobs luxury(57 gr) ve 250 grlık bir klars kabinetti takasta dusunebilirim.
Saygılar
fiyatı uygun gelirse ücreti mukabilinde Klars kabinett e talip olabilirim.. Big Grin
(21/04/2012, Saat: 18:11)sellom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyeler icin sagolun. Son durum su sekilde:Klar's Kabinett, irisch moos, La toja, tobs luxury(2li) ve tabac sabun siparislerim oldu.
Saygılar
Sagolun,
satmak istemiyorum bende olmayan baska urunlerle takasta kullanmak isterim.
Saygılarımla
(21/04/2012, Saat: 18:19)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fiyatı uygun gelirse ücreti mukabilinde Klars kabinett e talip olabilirim.. Big Grin
(21/04/2012, Saat: 18:11)sellom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyeler icin sagolun. Son durum su sekilde:Klar's Kabinett, irisch moos, La toja, tobs luxury(2li) ve tabac sabun siparislerim oldu.
Saygılar
Güzel seçim olmuş.İyi günlerde kullanın.
Anlıyorum.
tek önerebileceğim bir kutu proraso olur.
(22/04/2012, Saat: 01:21)sellom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagolun,
satmak istemiyorum bende olmayan baska urunlerle takasta kullanmak isterim.
Saygılarımla
Sagolun ama Proraso favori urunlerimden ve bircok cesidi var bende.

(22/04/2012, Saat: 09:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlıyorum.
tek önerebileceğim bir kutu proraso olur.
can sağlığı diyelim. ama yine de elinizde fazla kalırsa almak isterim.
(22/04/2012, Saat: 17:49)sellom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagolun ama Proraso favori urunlerimden ve bircok cesidi var bende.
Sagolun
(22/04/2012, Saat: 01:51)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel seçim olmuş.İyi günlerde kullanın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 5,064 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: