SANIRIM BURADA PROFESYONEL ARKADAŞ YOK!
Onlar sentetik degil guzel domuzlar Smile porsuk ise markali satacaksa 60 liraya pure olur markasiz olacaksa domuz-sentetik olayini bilmediginden (uzerini bile okusa yeter) finest parasina pure satar toptanci buna Smile

Omeganin sentetik fircalari boyle olmuyor bence guzeller mavi saplisi hosuma gitti arkada birde turuncu vardi burda gorsem alirim fiyatlar uygun
bunlar başak fırçadan iyiyse birer tane alayım, domuş eşeek at kılı farketmez sonuçta iyi tıraş sağlasın yeterli benim için, yemedikten sonra sorun yok
Ben turk fircalardan daha basarili buluyorum kil rengi yapisi kokusu vs
Omega fırçalar iyidir. Tavsiye ederim.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
McOrco görünce ilgili başlığa taşıyacaktır dostum. Bu Yüksel mağazası değil mi? Güzel şeyler olur orada. "Pura Setola" yazan Omega fırçaların hepsi domuz kılıdır. Sentetiklerinde "Pura Sintetico" ya da "%100 Sintetico" gibi ifadeler var. Personnanın 10 paketi 6 lira galiba değil mi?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(13/09/2012, Saat: 23:59)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco görünce ilgili başlığa taşıyacaktır dostum. Bu Yüksel mağazası değil mi? Güzel şeyler olur orada. "Pura Setola" yazan Omega fırçaların hepsi domuz kılıdır. Sentetiklerinde "Pura Sintetico" ya da "%100 Sintetico" gibi ifadeler var. Personnanın 10 paketi 6 lira galiba değil mi?

kutusu 60 kuruşu gelir oda olmaz gibi, bence tek kutusu 6 tl içinde 10 tane jilet varsa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: