Fotokapan, outdoor güvenlik tavsiyesi.
Yaptigim is geregi dogada devamli fotokapan kuruyoruz. Sim kartsiz modellerden kurduk bu güne kadar. Gecede gündüz de performansi iyi hem fotograf hem video cekiyor. Ama guvenlik icin olduğundan kartlı bi model daha uygun olur size.
(16/03/2020, Saat: 02:54)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek. Hemen anlatayım uzun araştırmalar sonucunda ben horuscam 4g modelini aldım. Öncelikle kurmak istediğin yerde telefon çekiyor mu ona bak. Çekiyorsa benim tavsiyem 4g li bir model olması bu konuda alternatif az. Spycam en iyisi diyorlar ancak sadece turkcell anlaşmalı ve aylık 15 -20 euro aidatı var ve 4000 tl civarı ilk alım maliyeti var modeline göre değişir. Horuscam 4g de istediğin operatörle çalışır önemli olan bulunduğun yerde çeken operatörü bulman. sonrasında ayda 20 -30 tl arası bir internet paketi ve günde 8-10 foto alırsan 350kb (en fazla günde 50 foto atar horuscam server'ı)  tanesi olmak üzere yaklaşık 20 tl pil masrafın olur ayda. Foto sayın ile pil masrafın orantılı değişir. Yeni nesillerde flaş patlaması yok yada yok denecek kadar az. Gece hafif kumlu gibi fotolar ama kötü değil. En azından hareketi sana bildirmiş olur.
Fotokapanı uygulama ile kontrol etmek kolay. 15 -20 metre arası sensör mesafesi var. Günde istediğin anda fotoğraf alabilirsin uygulama üzerinden. Aklına takılanı sor komşu.

Doğru anlamışmıyım?!
https://www.909teknoloji.com/urun/horusc...-atabilme/
Bu aleti alıyorum, bahçede çeken 4G bir hat takıyorum (İnternet paketli), pilleri takıyorum, aylık İnternet paketi ve pil masrafı haricinde bir masrafı yok. Spycam veya 15-20euronun bu cihazla ilgisi yok sanırım. Teşekkür ederim cevap için

(16/03/2020, Saat: 10:22)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaptigim is geregi dogada devamli fotokapan kuruyoruz. Sim kartsiz modellerden kurduk bu güne kadar. Gecede gündüz de performansi iyi hem fotograf hem video cekiyor. Ama guvenlik icin olduğundan kartlı bi model daha uygun olur size.

Sim kartlının açı destekleyicisi olarak bir tane de kartsız kurmak istiyorum. İşimi görebilecek iyi ve uygun bir model tavsiye edermisiniz. Tşk ederim.
Doğrudur. 909 sitesindeki kişi uygun olduğu zamanlarda dönüş yapıp soruları cevaplıyor. Arayıp ihtiyacınızı anlatınca size uygun ürünü öneriyor. Aklınıza takılanları ona da sorabilirsiniz. Sizin için sensör mesafesi yeterli ise horuscam 4g alabilirsiniz. Acorn markasının 3g li modelin sensör mesafesi biraz daha uzunmuş ancak teknolojisi biraz eski ama iş görüyormuş. Horuscam  İnternet paketi, artı sms kullanıyor makina sms'i şunun icin kullanıyor. Siz mesaj atıyorsunuz bana foto gönder. O da tamam komutu aldım şimdi atiyorum diyor ,1 dakika içinde foto mail atıyor. Mmsi kapatmanızı tavsiye ederim (sms değil) mms 1 lira neredeyse. Eğer gün içinde siz foto istemez iseniz o hareket olursa mail atıyor. İnternet paketi artı sms arti 4g hat bedeli ve pil masrafı var. Birde ben tanıdık marangozda  ona uygun bir kutu yaptırdım, hem hava şartlarından koruyor hem de antenlerini gizliyor. Aletin kendisi su geçirmezmiş ama ben genede yaptırdım. Size de tavsiye ederim ama kutu disaridan belli olur istemem derseniz size kalmış. Horuscam da Menü Türkçe ve kurulum videoları var internette.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(17/03/2020, Saat: 00:21)Üiaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru anlamışmıyım?!
https://www.909teknoloji.com/urun/horusc...-atabilme/
Bu aleti alıyorum, bahçede çeken 4G bir hat takıyorum (İnternet paketli), pilleri takıyorum, aylık İnternet paketi ve pil masrafı haricinde bir masrafı yok. Spycam veya 15-20euronun bu cihazla ilgisi yok sanırım. Teşekkür ederim cevap için

Sim kartlının açı destekleyicisi olarak bir tane de kartsız kurmak istiyorum. İşimi görebilecek iyi ve uygun bir model tavsiye edermisiniz. Tşk ederim.

Bizdekiler bushnell marka yeni gelenler var onlarda Keepguard kg762

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,629 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,705 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,879 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 75,710 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,389 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,391 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 286,408 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 26,549 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,787 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,995 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: