Geleneksel Tıraş Forumları
Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam (/showthread.php?tid=9963)

Sayfalar: 1 2 3

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - Merber - 04/06/2020

İlk defa kullanacağım cella tıraş sabunum bugün geldi. Kapağını açtım çok güzel bir kokusu var ama kapağın altında bir folyo vb. kasenin ağzını kapatan bir jelatin olmadığını fark ettim içime bir şüphe girdi tabi. Normali bu mu yoksa kasenin ağzında koruyucu ilk defa senin açtığını bildiğin bir paketleme oluyor mu ?

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - Merber - 04/06/2020

Bu arada aldığım paket bu
2_cella_crema_ciotolapack1200.jpg?v=1582207351

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - Serjames - 04/06/2020

Normali bu komşum, cella'larda kutu içinde ekstra bir jelatin olmaz.

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - yakup - 15/06/2020

cella kırmızı krem ve balsamı yaz ayı için uygun mudur? sıkar mı acaba? yoksa tabac sabun mu sıcak havaya göre?

RE: Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - FearOfATG - 15/06/2020

(15/06/2020, Saat: 21:19)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella kırmızı krem ve balsamı yaz ayı için uygun mudur? sıkar mı acaba? yoksa tabac sabun mu sıcak havaya göre?
Kişiden kişiye değişir. Bence ikisi de kışlık ürünler.

Cvp: RE: Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - yakup - 15/06/2020

(15/06/2020, Saat: 21:45)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kişiden kişiye değişir. Bence ikisi de kışlık ürünler.

yazlık olarak proraso yeşil ve arko kullanıyorum. tavsiyen var mı başka sabun komşum? aklıma cella ve tabac gelmişti ama...tıraşta yeni sayılırım

RE: Cvp: Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - FearOfATG - 15/06/2020

(15/06/2020, Saat: 21:58)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yazlık olarak proraso yeşil ve arko kullanıyorum. tavsiyen var mı başka sabun komşum? aklıma cella ve tabac gelmişti ama...tıraşta yeni sayılırım
Palmolive stick ya da krem geldi aklıma nedense, 2 de mentol kristali içine Smile

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - 3RD1 - 16/06/2020

İlla Cella ailesinden olacak ise yeni yeşil organik serisi yaza uygundur.

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - yakup - 15/10/2021

cella balsam almıştım 1-1,5 sene önce. şimdi de kullanmaya başlayınca kokusunun değiştiğini farkettim bi değişik kokuyor ilk kullandığım gibi değil yani. bozuldu mu acaba? kullanmamam mı gerek?

Cvp: Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam - Vincent_Lord - 13/11/2021

Cella sabun pek bozulmuyor hocam. Ben 1 sene hiç ellemeyip tekrar kullandığımda birşey değişmemişti. Ama balsamda durum ne olur bilemem. Daha uçucu sonuçta.