Geleneksel Tıraş Forumları
Gillette Wilkinson Sword - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Gillette Wilkinson Sword (/showthread.php?tid=9522)

Sayfalar: 1 2 3

Cvp: Gillette Wilkinson Sword - Sheeplessness - 28/11/2019

(28/11/2019, Saat: 21:37)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hindistan üretimi .

Yardım için sağolun komşum. Hangi kısımdan anladınız acaba ?

Gillette Wilkinson Sword - ahbap - 28/11/2019

Nereden sipariş etmiştiniz acaba?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(28/11/2019, Saat: 21:47)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden sipariş etmiştiniz acaba?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.amazon.com/Wilkinson-Sword-Double-Safety-Blades/dp/B00K8RFS48/ref=sr_1_1?m=A2WW3KRO0HG6GH&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER&qid=1574965311&refinements=p_4%3AWilkinson+Sword&s=merchant-items&sr=1-1

Cvp: Gillette Wilkinson Sword - erfa - 28/11/2019

Hindistan barkod numarası 890 değil miydi?

(28/11/2019, Saat: 22:06)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hindistan barkod numarası 890 değil miydi?

Şimdi baktım öyleymiş. 490a da japonya diyor ne alaka anlamadım. Confused

Gillette Wilkinson Sword - Nani Kuş - 28/11/2019

Komşum

1. Paketin üzerindeki adres Hindistan
2.Bu şekil karton kalitesi Hindistan ve Pakistan üretiminde olur ( Bunu bizim tecrübeye ver )
3.Satın almış olduğunuz linkte dahi Hindistan yazmakta .

(28/11/2019, Saat: 22:32)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum

1. Paketin üzerindeki adres Hindistan
2.Bu şekil karton kalitesi Hindistan ve Pakistan üretiminde olur ( Bunu bizim tecrübeye ver )
3.Satın almış olduğunuz linkte dahi Hindistan yazmakta .

Sağolun komşum tekrardan. Gerçekten de kutusu , paketlenmesi , baskısı kaliteli duruyor.

Cvp: Gillette Wilkinson Sword - Sheeplessness - 29/11/2019

Bugün ej 3one6 ve bu jiletle tıraş oldum. Baya baya güzel geçti. Jileti ilk yüzüme sürünce dedim kötü gibi. İlk 4-5 çekişte takılıyor gibi oluyo ama daha ilk perdenin ortalarında açılıyor hemen. 2 günlük sakala 2 perde geçtim ve pürüzsüz ve aşırı rahat bir tıraş yakaladım. 2. tıraşı da rahat çıkarır gibi. Bence stok yapılası bir jilet. Hindistan üretimi jiletler arasından en beğendiğim oldu. Ve en ucuzu. Gerçekten 20 üzerinde jilet çeşidi kullandım. F/P değerlendirmesi yapmayı hiç sevmem ama f/p arayan varsa bana göre budur. Neden forumda popülerliği çok düşük gerçekten anlamadım. Beklentilerimin ötesine geçti.

Gillette Wilkinson Sword - Nani Kuş - 29/11/2019

(29/11/2019, Saat: 17:46)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün ej 3one6 ve bu jiletle tıraş oldum. Baya baya güzel geçti. Jileti ilk yüzüme sürünce dedim kötü gibi. İlk 4-5 çekişte takılıyor gibi oluyo ama daha ilk perdenin ortalarında açılıyor hemen. 2 günlük sakala 2 perde geçtim ve pürüzsüz ve aşırı rahat bir tıraş yakaladım. 2. tıraşı da rahat çıkarır gibi. Bence stok yapılası bir jilet. Hindistan üretimi jiletler arasından en beğendiğim oldu. Ve en ucuzu. Gerçekten 20 üzerinde jilet çeşidi kullandım. F/P değerlendirmesi yapmayı hiç sevmem ama f/p arayan varsa bana göre budur. Neden forumda popülerliği çok düşük gerçekten anlamadım. Beklentilerimin ötesine geçti.

Makina - jilet ve cild uyumu olmuştur komşum . Farklı makinalar ile denediğinizde aynı hissi yaşarsanız veri daha sağlıklı olur .

Cvp: Gillette Wilkinson Sword - Sheeplessness - 29/11/2019

(29/11/2019, Saat: 17:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makina - jilet ve cild uyumu olmuştur komşum . Farklı makinalar ile denediğinizde aynı hissi yaşarsanız veri daha sağlıklı olur .

Orası zaten malum komşum. Her yerde söylendiği için jilet yorumlarımda artık subjektif olduğunu belirtmiyorum kabak tadı vermesin diye. Big Grin Ama tahminim ayarlı alet sahibi olanlar ciltlerine de uyarsa ayarlardan birinde muhakkak beğenecektir. Ej 3one6 güzel alet ama slant gibi kötü jiletlerle de harikalar yaratan bi alet değil tabi ki.