Geleneksel Tıraş Forumları
Kocaeli Buluşması 2018 - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Kocaeli Buluşması 2018 (/showthread.php?tid=9417)

Sayfalar: 1 2

Kocaeli Buluşması 2018 - jegal - 26/06/2018

Merhaba  komşular formumuzda Kocaeli buluşması  hiç olmamış  ilk buluşmamızı  yapalım  fikrindeyim  kocaelinde yaşayan geleneksel tıraşseverlerle güzel bir etkinlik,sohbet ve tanışmış oluruz  İzmit 41AVM Demlikde buluşmayı planlıyorum saati tarihi katılıma göre netleştiririz herkese iyi akşamlar

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - abdussamedy - 26/06/2018

Çok iyi olur, katılmak isterim...

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - Jonka - 27/06/2018

Kocaeli buluşmasına katılma niyetim var saat ve tarih hiç farketmez çoğunluk neyde karar verirse o tarih ve saatde varım

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - jegal - 01/07/2018

Arkadaşlar Kocaeli buluşmasınn  olabilecek tarihlerini aşağıda belirttim hangi tarih uygunsa o tarihde gerçekleştirelim cumartesi ve  pazarı eklemiyorum malum biliyorsunuz 41avm de  mekanlar  ful oluyor en seyrek saatleri yazdım katılım sayımız  büyük  ihtimal  düşük olucak gibi ama buluşma gerçekleşicek iptal olma  durumu yok

10 Temmuz  buluşma saati 13:00  dağılış saati : 15:30
11 Temmuz       ''                                  ''
12 Temmuz       ''                                  ''
13 Temmuz       ''                                  ''

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - jegal - 02/07/2018

@abdussamedy @KamilAY arkadaşlar hangi tarih nediyorsunuz?

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - jegal - 05/07/2018

Kamil arkadaşımız  özel mesaj yoluyla benimle iletişime geçti ve Kocaeli buluşmasının  erken bir tarihde olmasını istedi bu tarihlerde Kocaeli dışında  olucağını  söyledi bende memnuniyetle karşıladım ve  dün buluşmayı gerçekleştirdik geleneksel tıraşın geçmişini ve geleceğini konuştuk  yetişen yeni  nesilin  geleneksel traşla nasıl tanıştırabiliriz? sorusuna cevap aradık  buluşmada  malumunuz  yeni nesil kartuşlularla tıraşa başlamakda ve geleneksel tıraşın adını dahi duymadan tıraşın geçmişini bilmeden reklamlar vasıtasıyla tercih ediliyor  bu durumun nedenleri ise  geleneksel  tıraş aleti üreten  kaliteli bir üretici firmamızın olmaması tabi bunun dışında geleneksek  tıraş aletlerinin büyük marketlerde satışının olmaması seyyar satıcılarda,toptancılarda kıyıda köşede bulunması tamamen sanki bu aletlerin unutulması için yapılan  hareket olduğunu düşündük geleneksel tıraşı  canlı tutabilmek için bir mücadele içinde olunmadığını gözlemledik  pahalı bir geleneksel tıraş aletine o kadar çok para verilir mi gibi bir toplumumuzda  algının olduğunun kanaatine  vardık ve şu neticeye vardık internetdeki geleneksel tıraş forumları dışında yeni yetişen  nesli tanıştırmamız zor olduğunu ve merak edip araştırırsa yeni nesil tanışmış  olabilir veyahutda  işi gereği sinekkaydı tıraş nasıl olunur gibi araştırmalar sonucunda geleneksel tıraşla tanışabilir  hobisel anlamda ne yazıkki bakan olmaz hobisel bakmak bu işin geçmişinden başlamak demektir. Kocaeli buluşmamızda  ele aldığımız konu buydu üzerine konuştuk fikirlerimizi düşüncelerimizi söyledik ve özet şeklinde de forumumuza  aktardım  fotorafıda  ekliyorum @kamilAY komşumada teşekkür ederim
24yty61.png

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - Efrasyab - 05/07/2018

Keyifler daim olsun...

Kocaeli Buluşması 2018 - mehmetk1907 - 05/07/2018

Afiyet olsun komşum köfteler güzel görünüyor Smile

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - jegal - 06/07/2018

@mehmetk1907 @Efrasyab teşekkür ederim

Cvp: Kocaeli Buluşması 2018 - Palace - 06/07/2018

Geç kalmışız yav, tüh. Afiyetler olmuştur inşallah.