Geleneksel Tıraş Forumları
Ankara Buluşması (26 Haziran 2018) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Ankara Buluşması (26 Haziran 2018) (/showthread.php?tid=9404)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Ankara Buluşması (26 Haziran 2018) - Efrasyab - 22/06/2018

kıymetli Ankaralı komşularım, Bayramı geçirdik, önümüzdeki hafta içi buluşmayı tertip edip sabunlarınızı teslim etmek isterim.

Sizin için uygun ise Salı, Çarşamba, Perşembe saat 19:30 Tunalı Hilmi yada Kızılayda belirleyeceğimiz bir mekanda buluşmayı öneriyorum. Alternatif sunmak isteyen varsa lütfen konu başlığının altına yazsın.

Saygılar...

Cvp: Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - osaka23 - 22/06/2018

Tunali ve sali uygundur Smile hatta padam coffe yada coffee lab var ikisi de guzel yerlerdir oraya gidebiliriz

Cvp: Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - Efrasyab - 22/06/2018

Tunalı Hilmi / Salı Günü / Coffee Lab/ 19:30.

yer-tarih-saat.

Başka alternatif sunmak isteyen var mı ?

Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - EskUyeMhmt_G - 22/06/2018

Salı günü olması kaydıyla bana her yer uygundur

Cvp: Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - SKYBRAVE - 22/06/2018

Kahvelerinin methedildiği bir ortamda kahveli sabunlarla tıraş sohbeti ortamı Big Grin Mekanı bilmiyorum ama yer ve tarih bana da uyar.

Cvp: Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - pundoe - 22/06/2018

(22/06/2018, Saat: 12:14)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tunalı Hilmi / Salı Günü / Coffee Lab/ 19:30.

yer-tarih-saat.

Başka alternatif sunmak isteyen var mı ?

+1

Cvp: Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - krub - 22/06/2018

Şu an için bana da mani bir durum yok dostlar. Sadece tunalı değil de atatürk bulvarında polonun yanındaki coffe lab daha büyük ve ulaşımı daha kolay. Orası olursa daha iyi olur görüşündeyim.

(22/06/2018, Saat: 18:50)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an için bana da mani bir durum yok dostlar. Sadece tunalı değil de atatürk bulvarında polonun yanındaki coffe lab daha büyük ve ulaşımı daha kolay. Orası olursa daha iyi olur görüşündeyim.

hocam orada araba ile gelecekler için park sıkıntısı olabilir

Cvp: Ankara Buluşması (Tarih Belirliyoruz) - krub - 22/06/2018

(22/06/2018, Saat: 19:06)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam orada araba ile gelecekler için park sıkıntısı olabilir
Tunalı tarafı daha sıkıntılı olmaz mi komşum?

Ayrıca denemek isteyen olursa derby premium jilet getirebilirim. Daha bugün 100'lü paket elime geçti. Smile

(22/06/2018, Saat: 23:22)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tunalı tarafı daha sıkıntılı olmaz mi komşum?

Ayrıca denemek isteyen olursa derby premium jilet getirebilirim. Daha bugün 100'lü paket elime geçti. Smile

tunalıda aralarda otoparklar oluyor açıkçası ondan dolayı daha rahat olur diye düşündüm ben Smile

ayrıca @starex abi bunu bi duysun bence derbyleri