Geleneksel Tıraş Forumları
Star kelebek tıraş makinesı - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Star kelebek tıraş makinesı (/showthread.php?tid=9267)

Sayfalar: 1 2

Star kelebek tıraş makinesı - jegal - 11/05/2018

Merhaba  komşular bugün semt  pazarını gezerken seyyar satıcıda gördüm ve aldım fiyati 3 TL forumumuzda star kelebek tıraş makinesi  hakkında  bilgi ve başlık görmediğimden  konu açmak  istedim  star kelebek traş makinesi orak kelebek  makinesine benzemekde Jileti düzgün tutan  yerli  kelebek traş makinesi kesimi  keyif verdi herhangi bir problem yaşamadım 3 perdede güzel keyifli traş oldum açıkçası  memnum  kaldım resimlerinide ekliyorum
2e5qzop.jpg
2r5eopi.jpg
vqqses.jpg

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - onurcakmak - 11/05/2018

3 TL için güzel bir alet. Güle güle kullanın

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - rock83 - 11/05/2018

Agresiflik derecesi nasildir?

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - pundoe - 11/05/2018

Hem shawing hem traş Big Grin Gerci o fiyata ambalaj bile yapmak luks, bravo.

Star kelebek tıraş makinesı - kokopelli - 11/05/2018

Kutu parasına TRAŞ Aleti vallahi. Tabi Sewing Machine (dikiş makinası) değilse.

Güzel bulmuşsunuz. Tebrikler.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - ckeskin - 11/05/2018

İnceleme için teşekkürler komşum. Fiyatı gerçekten de inanılmaz ucuz. Ben ne kadar dayanacağını merak ediyorum kaplama dökene kadar.
Valla amerikan ingilizcesinde slang olarak "Shawing" diye bir kelime var ama çok pis bir anlamı var. Eğer onun aletiyse fena. Big Grin

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - CMO05 - 11/05/2018

Jilet açıklığı fazla, oldukça çatırtı yapmıştır.

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - Naci Erdem - 16/06/2018

Ağırlık olarak da pek hafif duruyor ..
Ele oturması iyi olmalı ki sorun yaşamamışsınız ..
Koruma barı biraz önde gibi, jileti kolaylıkla hissediyor olmalısınız.

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - hakan88 - 26/01/2019

orak marka olanı var bende de, aynı kutuya sahip. 5 jilet ile birlikte liseye geçtiğimde almıştım halen 5 liradan başlayan fiyatlara satılıyor. 10 15 liraya satanını da gördüm 5 liraya satanını da. neyse ben yorumumu yapayım. şuan 31 yaşındayım halen kullanıyorum. 1 kere bile esirgemedim. hor davrandım düşürdüm fırlatıp attım yani başına gelmeyen kalmadı ama sapa sağlam. kelebek tipi olması ise çok kullanışlı. orak tam çocuklar için diyebilirim. benim cildim hassastır normalde kızarır kesikler oluşur tahriş olur alev gibi yanar vs ama orak ile traş olurken 1 kere bile sorun yaşamadım. bastırsam da bastırmasamda sert davransam da cildime sorun açmadı hiç. şimdi de şık duran ömürlük bir ürün arıyorum ama aynı hassasiyet sunacak bir versiyona henüz denk gelemedim.

Cvp: Star kelebek tıraş makinesı - batmanforever - 26/01/2019

(26/01/2019, Saat: 05:06)hakan88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: orak marka olanı var bende de, aynı kutuya sahip. 5 jilet ile birlikte liseye geçtiğimde almıştım halen 5 liradan başlayan fiyatlara satılıyor. 10 15 liraya satanını da gördüm 5 liraya satanını da. neyse ben yorumumu yapayım. şuan 31 yaşındayım halen kullanıyorum. 1 kere bile esirgemedim. hor davrandım düşürdüm fırlatıp attım yani başına gelmeyen kalmadı ama sapa sağlam. kelebek tipi olması ise çok kullanışlı. orak tam çocuklar için diyebilirim. benim cildim hassastır normalde kızarır kesikler oluşur tahriş olur alev gibi yanar vs ama orak ile traş olurken 1 kere bile sorun yaşamadım. bastırsam da bastırmasamda sert davransam da cildime sorun açmadı hiç. şimdi de şık duran ömürlük bir ürün arıyorum ama aynı hassasiyet sunacak bir versiyona henüz denk gelemedim.

Gillette Slim Twist’i araştırın @hakan88 komşum. Orak kullanmadım ama görüntü itibariyle birbirine yakın duruyorlar.