Geleneksel Tıraş Forumları
El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. (/showthread.php?tid=9222)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Cvp: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - Efrasyab - 13/05/2018

Arkadaslar sabunlari dokecegim kaplari temin etmeye calisiyorum bilginiz olsun. E-vitaminin siparisi verildi.

El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - Efrasyab - 14/05/2018

Arkadaslar Ankarayi dort dondum sonunda bulabildigim kadar siyah ve sırıtmayacak renkler ile tasları buldum. Bu aksam temizleyeceğim dezenfekte edecegim 1 tur sirkeli su ve akabinde 24 saat deterjanlı suda bekletecegim takibinde sabunları dokeceğim. Ayrıntılar burada...8201cfac66ac96570c8217f0183ef7b7.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - volkanerozan - 14/05/2018

Bende iki tane istiyorum usta. Özelden yazdım

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - volkanerozan - 14/05/2018

(14/05/2018, Saat: 22:28)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende iki tane istiyorum usta. Özelden yazdım

Beyler izmir den katılan varmı. Tek kargo ücreti versek. Hem buluşmuş oluruz.

Cvp: RE: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - habaz - 15/05/2018

(14/05/2018, Saat: 23:05)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler izmir den katılan varmı. Tek kargo ücreti versek. Hem buluşmuş oluruz.

Ben İzmir'den katılıyorum. Ortak kargo bence de uygun.

Cvp: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - ckeskin - 15/05/2018

(14/05/2018, Saat: 20:24)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Ankarayi dort dondum sonunda bulabildigim kadar siyah ve sırıtmayacak renkler ile tasları buldum. Bu aksam temizleyeceğim dezenfekte edecegim 1 tur sirkeli su ve akabinde 24 saat deterjanlı suda bekletecegim takibinde sabunları dokeceğim. Ayrıntılar burada...

Hocam bulaşık makinesinde bir tur yıkasanız daha kolay olurdu sizin için. Smile

Cvp: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - dikdik_s - 15/05/2018

Kaplar cok guzel olmus komsum, bu islere devam yolu gozukurse, arastırıp siyahlarından toplu alırız veya impadan rica ederiz.
Hayırlısı olsun sabunları ile zevkli tırasları olsun komsularımızın.

Cvp: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - Efrasyab - 15/05/2018

cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hocam bulaşık makinesinde bir tur yıkasanız daha kolay olurdu sizin için. Smile

@cihankeskin aynısını düşündüm ama Bulaşık makinesinin yüksek ısısı kapları  yamultup formunu bozar mı diye düşündüm. Hiç riske girmedim. Bu aksam Show başlıyor...

dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaplar cok guzel olmus komsum, bu islere devam yolu gozukurse, arastırıp siyahlarından toplu alırız veya impadan rica ederiz.
Hayırlısı olsun sabunları ile zevkli tırasları olsun komsularımızın.

@dikdik_s komşum teşekkür ederim. Bıçak ile etraflarındaki ufak tefek çapakları temizleyeceğim. Daha kaliteli döküm kapları buluruz inşallah Madam Coco'dan alırız bir sonraki sefere.

Cvp: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - gidakontrol - 15/05/2018

Komşum madame cocodan alamayacagiz. Dün metro city içindeki madame cocoya uğrayıp kaplardan almak istedim. Bana kaplarin iç seramiklerinde kaplama dökülmesi olduğu için tamamını raftan kaldırıp iade ettiklerini söylediler

Cvp: El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. - Arapaho - 16/05/2018

Titizliğiniz için ayrıca teşekkür ederizSmile