Geleneksel Tıraş Forumları
Gibbs Tıraş Kremleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Gibbs Tıraş Kremleri (/showthread.php?tid=922)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Gibbs Tıraş Kremleri - Fallschirmjäger - 31/01/2013

(31/01/2013, Saat: 01:02)yarhasan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gibs in tıraş kremleri sizce nasıl

erko ile derby nin bulabildiğim kremlerini aldım

gibs kaldı ve başka hangi markanın tıraş kremlerini bulabilirim Türkiyede

Gibbs çok sevdiğim bir ürün. Deniz mineralleri olanını 1 yıldır kullanıyorum. Ama benim öyle ahım şahım bir sabun, köpük kaliteleri bilgim yok. Bunu göz önünde bulundurun ve deneyin. Kipa'da 1,30 dan satılıyordu en son.

Gibbs Tıraş Kremleri - yarhasan - 31/01/2013

dalan dmen i deniyeceğim bulabilirsem

gibsin diğer çeşitlerini nerelerde bulablrm?

Gibbs Tıraş Kremleri - errate - 31/01/2013

ben real marketden almıştım en son 1tl ye

Cvp: Gibbs Tıraş Kremleri - chemistcool - 28/04/2016

konuyu hortlatmak gibi olacak ama öncelikle ankara'da bu kremi nereden temin edebileceğimi bilen/satan var mı acaba?

Cvp: Gibbs Tıraş Kremleri - forevermore07 - 25/11/2019

3 sene sonra bir de ben hortlatayım elinde bu krem olup satmak isteyen var mı acaba? Teşekkürler

RE: Cvp: Gibbs Tıraş Kremleri - ahbap - 25/11/2019

(25/11/2019, Saat: 21:30)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 sene sonra bir de ben hortlatayım elinde bu krem olup satmak isteyen var mı acaba? Teşekkürler
Komşum Samsun'da bir markette görmüştüm, bu haftaiçi gidip bakarım halen var mı diye.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Gibbs Tıraş Kremleri - Jonka - 25/11/2019

@ahbap komşum varsa fazladan banada alabilirmisin her yerde aradım bulamadım ücreti ne kadarsa öderim

Gibbs Tıraş Kremleri - Men-Sup - 25/11/2019

İzmir Çeşme'de Gürmar Markette her çeşidi vardı. İzmir'de yaygın bir marka galiba ama online satışı var mı bilmiyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Gibbs Tıraş Kremleri - ahbap - 25/11/2019

(25/11/2019, Saat: 22:10)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahbap komşum varsa fazladan banada alabilirmisin her yerde aradım bulamadım ücreti ne kadarsa öderim
Tabii komşum, bakınca bu konu içerisinde haber veririm.

Gibbs Tıraş Kremleri - ahbap - 27/11/2019

@forevermore07 ve @KamilAy komşular Gibbs kremlere baktım, halen duruyorlar. SKT'leri geçmiş, yani yanlış hatırlamıyorsam 2015 miydi neydi.. Fiyat 5 lira idi. Resim flu çıkmış ama yeşil olan yağlı ciltler için, turuncu olan hassas ciltler için. Üretici Evyap. Yeşilden iki tane, turuncudan 4 tane vardı. Almak isterseniz birkaç gün içinde tekrar gidip alırım. Sık gidemiyorum çünkü ters bir yerde market.

35563c8f82dc3bd060efff2bf1dd0414.jpg