Geleneksel Tıraş Forumları
Gibbs Tıraş Kremleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Gibbs Tıraş Kremleri (/showthread.php?tid=922)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Gibbs Tıraş Kremleri - Azubel - 01/06/2012

Bana göre;
Deniz mineralli olanın kokusu arko regular'a benziyor klasik traş kremi kokusu

Hassas ciltler için olan ise, aynı kokunun daha düşük versiyonu fakat aynı notalarda

Gibbs Tıraş Kremleri - eternal77 - 07/06/2012

Bugün Gibbs Sandalwood aldım ve denedim... Köpürmesi bence tatminkar. Kokusuna tav oldum desem yalan olmaz... Şimdiden favorilerim arasına girdi...

Gibbs Tıraş Kremleri - totan35 - 07/06/2012

gibbs in sandalwood ve proraso nun sandalwood u arasında bariz farklılıklar var.

gibbs ib kokusu sandalwood sa prorasonun ki nedir bilemiyorum. daha once sandalwood kokusunu bilmedigim icinde hangisi daha iyi yansıtıyor bilemiyorum.

ancak gibbs oldukca zayıf bir urun onu soyleyebilirim

Gibbs Tıraş Kremleri - sifujack - 08/06/2012

birkaç yere daha bakmıştım,sandal özlüsünden bulamadım. hep yeni versiyon aloe veralısı var.izmirde sandal özlüden bulabilen varmı? gerçi buna varıncaya kadar daha fümeyi denemedim

Gibbs Tıraş Kremleri - eggman - 08/06/2012

Sandalwood olan Arko Regular'dan çok farklı kokmuyor gibi geldi bana.

Gibbs Tıraş Kremleri - totan35 - 08/06/2012

(08/06/2012, Saat: 00:54)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birkaç yere daha bakmıştım,sandal özlüsünden bulamadım. hep yeni versiyon aloe veralısı var.izmirde sandal özlüden bulabilen varmı? gerçi buna varıncaya kadar daha fümeyi denemedim

izmir de füme birçok yerde denk geldi izmir in hangi bolgesinde yasıyorsanız size yakın bir yeri soyleyebilirim

gibbs kipa da var.

Gibbs Tıraş Kremleri - sifujack - 08/06/2012

bozyakadayım.

Gibbs Tıraş Kremleri - Fallschirmjäger - 28/06/2012

Gibbs in normal tıraş kremini kullandım. Yani deniz kokulu olan. Arko tıraş sabununundan kat kat daha güzel insan o güzel kokuyu duydukça fırçayı yüzünden ayırası gelmiyor üstüne üstlük bir başparmagınızın ucu kadar bişe fırçaya sıkmama ragmen 2-3 perdelik köpük yapıyor. Ve gün boyunca o deniz kokusu ferahlıgını her yüzünüzü yıkamanızda hissediyorsunuz. Arkonun birçok ürününü kullanmama ragmen yazın benim yüzümü bu kadar ferahlatan bir ürününe rastlamamıştım. Fiyat açısından da sudan ucuz. Kipa'dan 1.35 den aldım. Galiba bugün yarın stok yaparım.

Gibbs Tıraş Kremleri - papazerigi - 28/06/2012

Ahhh ah,
bir de Proraso kullansan ne yapacaksın.... Ben hastası oldum Prorasonun.
Şu aralar her gün onla tıraş oluyorum. Sabah ayılma seansı Smile

(28/06/2012, Saat: 15:21)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gibbs in normal tıraş kremini kullandım. Yani deniz kokulu olan. Arko tıraş sabununundan kat kat daha güzel insan o güzel kokuyu duydukça fırçayı yüzünden ayırası gelmiyor üstüne üstlük bir başparmagınızın ucu kadar bişe fırçaya sıkmama ragmen 2-3 perdelik köpük yapıyor. Ve gün boyunca o deniz kokusu ferahlıgını her yüzünüzü yıkamanızda hissediyorsunuz. Arkonun birçok ürününü kullanmama ragmen yazın benim yüzümü bu kadar ferahlatan bir ürününe rastlamamıştım. Fiyat açısından da sudan ucuz. Kipa'dan 1.35 den aldım. Galiba bugün yarın stok yaparım.

Gibbs Tıraş Kremleri - ihtilaf - 28/06/2012

selam,
gibbs ve arko nun herşeyi aynı sadece isimleri değiştirilmiş iki ayrı marka ben ambalaj hariç hiçbir fark bulamadım Idea
saygılar

(28/06/2012, Saat: 15:21)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gibbs in normal tıraş kremini kullandım. Yani deniz kokulu olan. Arko tıraş sabununundan kat kat daha güzel insan o güzel kokuyu duydukça fırçayı yüzünden ayırası gelmiyor üstüne üstlük bir başparmagınızın ucu kadar bişe fırçaya sıkmama ragmen 2-3 perdelik köpük yapıyor. Ve gün boyunca o deniz kokusu ferahlıgını her yüzünüzü yıkamanızda hissediyorsunuz. Arkonun birçok ürününü kullanmama ragmen yazın benim yüzümü bu kadar ferahlatan bir ürününe rastlamamıştım. Fiyat açısından da sudan ucuz. Kipa'dan 1.35 den aldım. Galiba bugün yarın stok yaparım.