Geleneksel Tıraş Forumları
Gibbs Tıraş Kremleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Gibbs Tıraş Kremleri (/showthread.php?tid=922)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Gibbs Tıraş Kremleri - sifujack - 29/05/2012

Urun_2735.jpg
Normal Ciltler İçin
Gibbs Normal Tıraş Kremi’ndeki deniz mineralleri tıraşın yol açtığı nem kaybını azaltır ve cildinize sağlık kazandırır, cildi canlandırır ve tazeler.

Urun_2736.jpg
Hassas Ciltler İçin
Gibbs Sensitive Tıraş Kremi’ndeki Aloe Vera cildinizi rahatlatır, yumuşatır, korunmasına yardımcı olur ve ferahlatır. İçerdiği gliserin sağlıklı bir cilt için gereken nemi sağlarken tahrişin önlenmesine de yardımcı olur.

Evyap üretimi olanınının kendi sitelerinde 2 çeşidi var. farklı bir firmanın ürettiği başka bir çeşidi daha vardı malum sitede.
deniz mineralli olanını geçen aylarda 1 liraya görünce almıştım, beğendim. arko sabuna kıyasla köpüğü yoğun değil ama nemli ve kaygan.kokusunu herkes beğenmeyebilir,biraz ağıra kaçan deniz kokusu var,köpük yapınca kokusu çok daha ferah,eski tıraş kremleri kokusuna sahip.

Gibbs Tıraş Kremleri - emiriko - 29/05/2012

Sandalwood olani vardi aradim taradim bulamadim istanbulda desem yerdir, ambalaj degisti turleri kisitladi ama sandalwood devam etmeyecek belliki. Hala bir yerlerde rafta alinmayi bekliyorlar. Bu urunleri begendiniz mi peki

sandal ağacı özlüsünü bende gittiğim yerlerde bakıyorum ama yok,sadece deniz mineralli olanı bulabildim, eskiuye3315 üstadın donanımhaberdeki tavsiye yazısı aklıma gelince aldım ve gayet memnunum

ekleme: @Lord; arko kremleri en son 11 yıl önce allantoinli hassas olanından kullanıp memnun kalmamıştım,şimdi ice mint ve sensitive arko alıp deneyeceğim

Gibbs Tıraş Kremleri - Lord Sparhawk - 29/05/2012

Bana göre arkonun alt sınıfı ürünler, memnun kalmadım. Cİlt koruma, nemlendirme ve kaydırma özellikleri vasat, kokuları sentetik. Derby kremler de aynı şekilde.

(29/05/2012, Saat: 19:16)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre arkonun alt sınıfı ürünler, memnun kalmadım. Cİlt koruma, nemlendirme ve kaydırma özellikleri vasat, kokuları sentetik. Derby kremler de aynı şekilde.
birde dalanın kremlerini dene,henüz arko kremlerinden kullanmadığımdan arkolarla kıyaslayamam ama gibbsden çok daha başarılılar

Gibbs Tıraş Kremleri - Lord Sparhawk - 29/05/2012

Paket tibariyle pek çekici gelmiyorlardı ama çok daha başarılılar diyorsan görünce alıp deneceğim komşu. Gerçi taylor avocadodan sonra hepsi boş bana, tadımlık kullanıyorum diğerlerini. Yurtdışına giden varsa kutu kutu taylor ve vulfix krem alsın, satsın forumda.

Gibbs Tıraş Kremleri - linguist - 29/05/2012

+1 ozellikle avacado

Gibbs Tıraş Kremleri - pars - 29/05/2012

Sandalwood olanını ben carrefour dan bulup almıştım. Lakin hiç beğenmedim. Hatta o yüzden başka sandalwood hiçbirşey almaya cesaret edemedim.

Gibbs Tıraş Kremleri - emiriko - 30/05/2012

Derby'nin limonlusundan farkli bir limon mu? Ben derby'nin limonunun kokusunu seviyorum

Gibbs Tıraş Kremleri - emiriko - 30/05/2012

(30/05/2012, Saat: 09:58)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/05/2012, Saat: 09:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'nin limonlusundan farkli bir limon mu? Ben derby'nin limonunun kokusunu seviyorum
Kokularını anlatamam çok yıl oldu ama daha farklı bir yapıda ..

Cevap icin tesekkurler