Geleneksel Tıraş Forumları
Delikanlı Tıraş - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Video (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Delikanlı Tıraş (/showthread.php?tid=9026)

Cvp: Delikanlı Tıraş - 3RD1 - 25/11/2019

Buralar sessiz kalmış. Sad

RE: Cvp: Delikanlı Tıraş - FearOfATG - 25/11/2019

(25/11/2019, Saat: 15:33)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buralar sessiz kalmış. Sad
Birkaç büyük ilçenin il olması için dilekçe yazdım bugün. 82. Hafta tıraşı için beklemedeyiz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: RE: Cvp: Delikanlı Tıraş - DelikanliTiras - 25/11/2019

Big Grin Sesli güldüm komşum, eksik olma ...

(25/11/2019, Saat: 15:36)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç büyük ilçenin il olması için dilekçe yazdım bugün. 82. Hafta tıraşı için beklemedeyiz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: RE: Cvp: Delikanlı Tıraş - sfenks - 25/11/2019

(25/11/2019, Saat: 15:36)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç büyük ilçenin il olması için dilekçe yazdım bugün. 82. Hafta tıraşı için beklemedeyiz.

Mahalle posta kodu sırasına göre mi gidilse? Mesela, benim mahallenin posta kodu 01160 Big Grin

Cvp: Delikanlı Tıraş - mustbe - 25/11/2019

Bence ülkelere açılmak gerek artık Smile Bulgaristandan başlayıp yürümek fena olmaz

Cvp: Delikanlı Tıraş - Sh@dow - 25/11/2019

Neresi olursa olsun biryerlere açılıp seriyi devam ettirelim yeter Smile

Cvp: Delikanlı Tıraş - Sheeplessness - 12/12/2019

Komşum yokluğunuzda eski videolarla avunuyorum. Bir şey farkettim ; müzikli videoların altında müzikle ilgili açıklamalar var hak sahibi vs şeklinde. Onları siz mi ekliyorsunuz yoksa telif mi atmış oluyorlar ? Saçma biliyorum ama merak ettim. Smile

Cvp: Delikanlı Tıraş - mustbe - 12/12/2019

buralar eskiden hep dutluktu Big Grin

RE: Cvp: Delikanlı Tıraş - DelikanliTiras - 13/12/2019

(12/12/2019, Saat: 03:56)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yokluğunuzda eski videolarla avunuyorum. Bir şey farkettim ; müzikli videoların altında müzikle ilgili açıklamalar var hak sahibi vs şeklinde. Onları siz mi ekliyorsunuz yoksa telif mi atmış oluyorlar ? Saçma biliyorum ama merak ettim. Smile
Hayır komşum onu youtube videoyu yükleyince otomatik olarak algılayıp açıklamalara ekliyor.

Cvp: RE: Cvp: Delikanlı Tıraş - Jaguar Paw - 19/12/2019

(13/12/2019, Saat: 19:04)DelikanliTiras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır komşum onu youtube videoyu yükleyince otomatik olarak algılayıp açıklamalara ekliyor.

Bence sadece ülke içi değil ,global klasmanda takip edilmesi gereken , faydalı , düzeyli , hoş bir sohbet havasında seyreden bir kanal.içten gelerek yapılan her şey büyük bir beğeni oluşturur.
Özellikle Vintage traş aletlerinin tanıtıldığı bölümler harika .
Elinize sağlık komşum ,geleneksel traşa katkılarınızdan dolayı tebrikler.
Ülkemizin güzelim şehirlerine bir kez daha gideriz siz devam edin .