Geleneksel Tıraş Forumları
Frank shaving problem - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Frank shaving problem (/showthread.php?tid=9000)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

RE: Cvp: Frank shaving problem - Devil67 - 23/04/2018

(23/04/2018, Saat: 22:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo ucretsiz atesle gitsin hocam, magazadan alsanda benzer fiyat cıkar.
https://urun.n11.com/silikon-ve-silikon-tabancasi/akfix-e300-suya-dayanikli-epoksi-yapistirici-25-ml-ucretsiz-karg-P227759655
aslında internetten alışveriş yaparım. kargo şirketleri ile uğraşmamak için mümkün olduğu kadar dükkanlardan alıyorum.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Frank shaving problem - mafe - 24/04/2018

arkadaslar eğer epoksi sorunu kesin hallediyorsa yenisini istemeyecegim. ikinci kez kopan fırçaları duyunca satıcının yeni ürün teklifini kabul etmek mi mantıklı karar veremedim. kısmi ödeme teklif ederim olmazsa.

Cvp: Frank shaving problem - dikdik_s - 24/04/2018

Loft bir butun olarak cıktıysa kırılıp dokulmeden, epoksi ile kendiniz yapıstırabilirsiniz. Orjinal halinden cok daha saglıklı olacaktır rahat olun.

Cvp: Günün Tıraşı (SOTD) - Kysis - 17/05/2018

Arkadaşlar hepinize merhaba, 2 günde bir traş olan biri olarak bir sorum olacaktı. Frank shaving silvertip fırçam var. Her tıraşta en az 10 tane kıl döküyor fırça. Neden olabilir, şansıma benim işçiliği kötü bir ürün mü geldi?

Günün Tıraşı (SOTD) - Nani Kuş - 17/05/2018

(17/05/2018, Saat: 16:33)Kysis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar hepinize merhaba, 2 günde bir traş olan biri olarak bir sorum olacaktı. Frank shaving silvertip fırçam var. Her tıraşta en az 10 tane kıl döküyor fırça. Neden olabilir, şansıma benim işçiliği kötü bir ürün mü geldi?

Kullandığınız suyun sıcaklığı nedir

Cvp: Günün Tıraşı (SOTD) - mehmetgonen - 17/05/2018

Ürün ile alakalı problem de olabilir . Nani Kuş un sorduğu gibi kullanılan suyun sıcaklığı da .. kaynar suda fırça bekletme alışkanlığı olan toplumuz .
Ürün kullanım sonrası ıslak düz ve ya nemli ortamda bırakıyorsanız zarar görmüş olabilir .
Bazen yeni fırçalar ilk ay dökülme yapar .
İhtimal çok . Üründen kaynaklı ise aldıgınız yer ile iletişime geçerseniz sanırım değiştirirler

Günün Tıraşı (SOTD) - mhilmipaydas - 17/05/2018

(17/05/2018, Saat: 16:33)Kysis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar hepinize merhaba, 2 günde bir traş olan biri olarak bir sorum olacaktı. Frank shaving silvertip fırçam var. Her tıraşta en az 10 tane kıl döküyor fırça. Neden olabilir, şansıma benim işçiliği kötü bir ürün mü geldi?

Senin fırça yine iyimiş benim tipsoft bitmek üzere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Günün Tıraşı (SOTD) - Kysis - 17/05/2018

yapmayın ya o kadar kötü diyorsunuz yani. Sürekli kıllar yüzüme yapışıyor. Yani bu normal bir durum mu yoksa fırçada bir sıkıntı mı var Smile

Cvp: Günün Tıraşı (SOTD) - Onur0086 - 17/05/2018

Benimde zevkle kullandigim bir model fs silvertip
Hic boyle bir sorun yasamadim, fircada bir sorun olabilir.

Cvp: Frank shaving problem - onurcakmak - 17/05/2018

@Kysis Çok sıcak suda bekletiyor musunuz, buna cevap yazmamışsınız ama bu önemli bir etken.

Bir diğer önemli etken ise, fırçayı iyi temizlememek. Fırçanızı kullandıktan sonra mutlaka ılık suyla tüm sabundan arındırın, fazla sert olmayacak şekilde silkeleyin, havluyla kurulayın ve açık bir yerde kurumaya bırakın.

Bir arkadaşıma Thater aldık. Kıl döküyor dedi, ben de getir bi bakayım dedim. Ortasında 3 gün önceden kalma ıslaklık ve sabun vardı. Ayrıca kıl uçları da sararmıştı. Porsuk fırçalar nazik fırçalardır, bakımına dikkat etmek lazım. Verdiğim örnekte görüldüğü üzere iyi bakılmazsa Thater de olsa kıl döküyor ki normalde bu markada kılları çeksen de gelmez.