Geleneksel Tıraş Forumları
Geo. F. Trumper Eucris - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Geo. F. Trumper Eucris (/showthread.php?tid=8872)

Sayfalar: 1 2 3

Geo. F. Trumper Eucris - ahraz - 30/12/2017

(30/12/2017, Saat: 15:37)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s üstat katkınız için şahsım adıma çok teşekkür ederim.
Aslında bu paylaşımınız Geltir arşivi adına en önemli bilgilerden biri oldu.
Çok sağolun yeni yılın size ve forumdaki tüm arkadaşlarımıza sağlık mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1d5ee9f6f0a7db229d6d3b9a9bd048fc.jpg

Yapmayın böyle aa dostlar.Sonra bize atarlanıyor Serdar abi,”Şu inceleme olmamış.Hala bitmedi mi fırça incelemesi? Nerede şu sabunun yorumları?” Acıyın bize.

Geo. F. Trumper Eucris - -mali - 30/12/2017

abi siz inceleme yapmıyor sanat yapıyorsunuz sanata ve sanatçının işine karışılmaz.

Geo. F. Trumper Eucris - ahraz - 30/12/2017

(30/12/2017, Saat: 16:03)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi siz inceleme yapmıyor sanat yapıyorsunuz sanata ve sanatçının işine karışılmaz.

Ah Mirim ah,nerde

RE: Geo. F. Trumper Eucris - ohtararan - 30/12/2017

tam da bu konu ile alakali mike in su samimi cevabi;

-I live near or in or will be visiting near or in Ann Arbor. Can I pick up my order or just stop by to check things out?

+I work from my home and I am not at all set up for drop-ins or pick-ups. Sorry.

(30/12/2017, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi simdi komsumuz dogru soylemis ama birazda farklı bakıs acısı ile bakmak lazım olaya.
Bizler icin o denetimlerinin yapılmaması sertifikaları olmaması avrupa birligi icin sorun olusturuyor o yuzden bizde o sabunlara rahat ulasamıyoruz dogrudur. Ama burada Artisian kelimesine biraz odaklanmak lazım. Bunlar bizim evyapcılar gibi kimisi asker, kimisi ev hanımı gibi amator kisilerin yaptıgı urunler. Ama hem yeteneklerini hem devamlı ogrendikleri bilgilerini katarak yaptıklarını urunu gelistirmeye calısıyorlar. Bu yuzden her degisim ve eklentide gerekli sertifika ve testleri yaptıracak gucleri finansal durumları olmayabiliyor. Ornek vereyim Barister Mann ın eski versiyonları ile yeni versiyonları arasında fark buyuk. Daha kurumsal buyuk firma olmasından dolayı sertifikalı vegan bir sabundur Saponificio ama o da bir artisian sayılır zira son 1 senede 4.0 dan 4.3 versiyonuna kadar degisikliklere gitmstir. Yani aslında sertifikasının ihracat belgelerinin tam olmasının kullanıcı acısından cok onemi yok, firmanın dıs pazarlara acılıp buyume isteginle alakalı finansal konular ama, kullanıcı olarak firmanın kucuk kalması ve o artisian lafının hakkını vermesini ben sahsen seviyorum.
Urunleri sadece sabun ve tıras hissiyatı olarak bakarsanız, bence %90 bilindik kurumsal markadan daha basarılar. Tahminim ahraz kardesimin incelemesinde de basarıları ve tıras hissiyatları ortaya cıkacaktır.
Burada birazda kisisel zevk renk olayına kalıyor olay. Bir Arko yu Cellayı bugunde alsanız 10 sene sonrada alsanız herseyiyle aynı urun alıyorsunuz. Begeniyorsanız sorun yok, ama bir iyilesme duzelme beklemeyin artisian sabunlar gibi.

Hani hic gozunuz kokmasın icinde ne var bilinmez gibi dusunmeyin demek istiyorum. Kullanınca niye daha once almamısım yahu ben bunu demeyin Smile

RE: Geo. F. Trumper Eucris - ckeskin - 16/01/2018

@Mavibu komşum, inceleme için çok teşekkür ederim. Artık sıra gelince alırım ben de bu sabundan. Smile

(30/12/2017, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi simdi komsumuz dogru soylemis ama birazda farklı bakıs acısı ile bakmak lazım olaya.
Bizler icin o denetimlerinin yapılmaması sertifikaları olmaması avrupa birligi icin sorun olusturuyor o yuzden bizde o sabunlara rahat ulasamıyoruz dogrudur. Ama burada Artisian kelimesine biraz odaklanmak lazım. Bunlar bizim evyapcılar gibi kimisi asker, kimisi ev hanımı gibi amator kisilerin yaptıgı urunler. Ama hem yeteneklerini hem devamlı ogrendikleri bilgilerini katarak yaptıklarını urunu gelistirmeye calısıyorlar. Bu yuzden her degisim ve eklentide gerekli sertifika ve testleri yaptıracak gucleri finansal durumları olmayabiliyor. Ornek vereyim Barister Mann ın eski versiyonları ile yeni versiyonları arasında fark buyuk. Daha kurumsal buyuk firma olmasından dolayı sertifikalı vegan bir sabundur Saponificio ama o da bir artisian sayılır zira son 1 senede 4.0 dan 4.3 versiyonuna kadar degisikliklere gitmstir. Yani aslında sertifikasının ihracat belgelerinin tam olmasının kullanıcı acısından cok onemi yok, firmanın dıs pazarlara acılıp buyume isteginle alakalı finansal konular ama, kullanıcı olarak firmanın kucuk kalması ve o artisian lafının hakkını vermesini ben sahsen seviyorum.
Urunleri sadece sabun ve tıras hissiyatı olarak bakarsanız, bence %90 bilindik kurumsal markadan daha basarılar. Tahminim ahraz kardesimin incelemesinde de basarıları ve tıras hissiyatları ortaya cıkacaktır.
Burada birazda kisisel zevk renk olayına kalıyor olay. Bir Arko yu Cellayı bugunde alsanız 10 sene sonrada alsanız herseyiyle aynı urun alıyorsunuz. Begeniyorsanız sorun yok, ama bir iyilesme duzelme beklemeyin artisian sabunlar gibi.

Hani hic gozunuz kokmasın icinde ne var bilinmez gibi dusunmeyin demek istiyorum. Kullanınca niye daha once almamısım yahu ben bunu demeyin Smile

Aynen bu nedenden dolayı Amerikalı artizanların Avrupa'daki satışları sona erdi. Çünkü gerekli sertifikasyonları yok. Aynı nedenle Fokion 3 formülden tek formüle indi. Zira her bir formülün ilk sertifikasyon maliyeti 500€ sonraki yıllarda da yıllık 120€ gibi bir tutara geliyor.