Geleneksel Tıraş Forumları
İzmir Buluşması 12/2017 - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: İzmir Buluşması 12/2017 (/showthread.php?tid=8818)

Sayfalar: 1 2

İzmir Buluşması 12/2017 - dikdik_s - 09/12/2017

Bir izmir karsılamasını daha, dun Adminlerimizden Ohtaran Goksin kardesimizi karsılayarak yaptık.
Hos sohbet muhabbetle guzel bir gun gecirdik. Aynan kardesimizin dogumgunuymus, onu da gec ogrendik ama son dakikada olsa mini bir mumla kutladık. Tekrar nice seneler boyle hos sohbetler icinde olması dilegiyle kardesim.
2d2f951.jpg

Sol Bastan
Zeman Murat
Nanikus Devrim
Aperion Murat
Ayhanlılar Ayhan
dikdik
Ohtaran Goksin kardesimiz
Goksin kardesin kuzeni

RE: İzmir Karşılaması - Niko - 09/12/2017

Vay arkadaş, İzmir'e gelmek kesin şart oldu. Ekip süpermiş. @Nani Kuş üstada da sözüm var zaten. Serdarım seni saymıyorum zaten, çoktandır sözüm var sana. İnşallah bahar veya yaz aylarında görüşeceğiz. Gökşin kardeşimin Türkiye'ye geldiğini bilmiyordum. Onunla da görüşmek isterdim. Selamlar, sevgiler.

RE: İzmir Karşılaması - ohtararan - 09/12/2017

tesekkurler herkese dostlar, bulusma cok guzel gecti, sohbetinizi ozlemisim. @Niko ben de istiyordum, denk geliriz bir bulusmada.

İzmir Karşılaması - ahraz - 09/12/2017

Süper buluşma.Umarım bir gün bana da nasip olur.@Tahir abi hep gidelim diyor aslında,bir gün gözü karartmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: İzmir Karşılaması - protti - 09/12/2017

İzmir ' de kumru yenir be abiii Smile

RE: İzmir Karşılaması - Samet - 09/12/2017

(16/02/2017, Saat: 00:48)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tükkan kapalı bundan sonra gene hesabı ödemeden kaçtınız Smile
Öyle artiz gibi gelip artış pazarlığında dolanıp durmayın etrafımda oto pazarımı burası Smile

@Nani Kuş Üstad sizi tanımıyorum ama olgunluğunuza güvenerek yazıyorum, önceki fotoda gayfe sahibi burda Cafe sahibi gibi, hesap ödemeyenlere dükkân kapatmak işe yaramış Wink
Muhabbetiniz daim olsun...

İzmir Karşılaması - Nani Kuş - 09/12/2017

@Samet komşum şu hayatta öncelik sağlık olsun . Dostlarla bir araya gelmek hayatın tüm noktalarından konuşabilmek sıcak çay ve kahve eşliğinde yapılan sohbet inanın hesap işlerini akıla getirmiyor .

@protti komşum İzmir’de hayat var hayatın kendisi başlı başına lezzet .

@ahraz kardeşim @Tahir ağabey büyümüzdür sözünü dinle sağlıkla bekliyoruz .

RE: İzmir Karşılaması - Tahir - 09/12/2017

@Nani Kuş üstadım,
Sizleri örnek aldık @ahraz Caner kardeşimle ve burdaki güzel dostlarla buluşuyoruz..
Birlikte olmayı dört gözle bekliyoruz ve sizleri seviyoruz dostlar.. Smile

RE: İzmir Karşılaması - Samet - 10/12/2017

@Nani Kuş üstadım maşallah dost muhabbeti hayli gençleştirmiş sizi, yazarken maksadım bu idi. Hesap latife. 10 ayda 10 yıl geri gitmişsiniz, darısı büyüyünce bizim başımıza Smile

İzmir Karşılaması - Nani Kuş - 10/12/2017

Sağolun @Samet komşum . Cümlemize