Geleneksel Tıraş Forumları
İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! (/showthread.php?tid=8764)

Sayfalar: 1 2 3

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - marek - 22/11/2017

Bu arada dostlar konuyu dağıtmak istemem de şu dolarla ilgili öngörüyü yapan arkadaşlar yüksek binaya çıkmadan bi uğrasınlar da iki kelam etsek.. Big Grin

İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - Dragon - 22/11/2017

(22/11/2017, Saat: 20:35)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok,bloğum yok.Olmalı mı? Smile

Komşum elinize sağlık. Yine harika olmuş. Yalnız bu edebi tarzınızı (çünkü bir üslup/tarz oluşturmuşsunuz) başka yazılarda da değerlendirin. Bence bir blogunuz olsun. Medium.com üzerinden hemen açın derim

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - dikdik_s - 22/11/2017

Harika bir yazı icinde, harika gozuken bir fırca.
Tesekkurler agzına saglık kardesim.

İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - ahraz - 22/11/2017

(22/11/2017, Saat: 20:54)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blog bilemem de şöyle forumda bir köşe açsan da fırsat buldukça öyküler falan yazsan şu eskiden radyolarda yayınlanan arkası yarın tadında olur .

Komşum bilmiyorum açıkcası,sonuçta tıraş forumu burası.Yönetim ne der? Bilmem ki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(22/11/2017, Saat: 21:06)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz canercim köşe yazını okumak zevkli . İnceleme için ellerine sağlık . Oldum olası yüksek binaları sevemedim .

Abi teşekkür ederim.Gökyüzüne bakmak iyidir,orada olmasan da olur.

(22/11/2017, Saat: 21:14)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada dostlar konuyu dağıtmak istemem de şu dolarla ilgili öngörüyü yapan arkadaşlar yüksek binaya çıkmadan bi uğrasınlar da iki kelam etsek.. Big Grin

(22/11/2017, Saat: 21:33)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum elinize sağlık. Yine harika olmuş. Yalnız bu edebi tarzınızı (çünkü bir üslup/tarz oluşturmuşsunuz) başka yazılarda da değerlendirin. Bence bir blogunuz olsun. Medium.com üzerinden hemen açın derim

Fikir için teşekkür ederim,sağolun Hocam.

(22/11/2017, Saat: 22:00)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika bir yazı icinde, harika gozuken bir fırca.
Tesekkurler agzına saglık kardesim.

Çok teşekkür ederim abi.Beğenmene sevindim.

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - onurcakmak - 22/11/2017

@ahraz Caner abi eline sağlk. Çok da güzel fırçaymış, güle güle kullanın.

Bu tip uzun loft bir silvertip fırça bende de var. Gerçekten farklı bir deneyim sunuyorlar. Keyifli kullanımları var.

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - ahraz - 22/11/2017

(22/11/2017, Saat: 23:40)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Caner abi eline sağlk. Çok da güzel fırçaymış, güle güle kullanın.

Bu tip uzun loft bir silvertip fırça bende de var. Gerçekten farklı bir deneyim sunuyorlar. Keyifli kullanımları var.

Beğenmene sevindim Üstad.Ben de sevdim bu fırçayı,manevi anlamı sevmeme daha çok etken.Teşekkür ederim.

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - protti - 23/11/2017

@ahraz

Yönetim ne der ? İşleyiş nedir bilemiyorum. Fakat o akıcı yazılarına hayır desinler ... Sanmıyorum yoruma kapalı olup sadece okunursa forumun uzağında kalmaz hatta şimdiki gibi fazlasıyla tat katar ...

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - ahraz - 23/11/2017

(23/11/2017, Saat: 00:11)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz

Yönetim ne der ? İşleyiş nedir bilemiyorum. Fakat o akıcı yazılarına hayır desinler ... Sanmıyorum yoruma kapalı olup sadece okunursa forumun uzağında kalmaz hatta şimdiki gibi fazlasıyla tat katar ...

Bakarız Hocam.Üzerine düşünmek gerek.Sağolun.

RE: İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - Samet - 15/12/2017

Şu an bunu utanarak yazıyorum Sad ne kadar zaman olmuş siz yazalı, ben yeni okuyorum. Sadece gönlünüze sağlık diyorum @ahraz üstadım...

İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! - ahraz - 15/12/2017

(15/12/2017, Saat: 06:58)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an bunu utanarak yazıyorum Sad ne kadar zaman olmuş siz yazalı, ben yeni okuyorum. Sadece gönlünüze sağlık diyorum @ahraz üstadım...

Estağfirullah Ne utanması.Teşekkür ederim.