Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - pitbull - 08/11/2015

Chinaski üstad hepiniz süpersiniz,kıskandım vallahi.Ne zamandır alış-veriş yapmıyordum,Mustafa Bey'le özlem giderme vaktimiz geldi sanırım. Wink

Cvp: İMPA Ticaret - Bolgesefi - 09/11/2015

merhabalar,

zaza ile osma markası aynı firma olup ülkelere göre farklı isimlerle mi üretim yapmaktadır? çünkü kutuları aynı sadece birisnde osma yazıyor diğerinde zaza.
birde elinizdeki simpson chubby ürünlerinin ölçülerini ve yakın çekilmiş resimlerini mailime gönderme imkanınız var mı? elinizde olmayan simpson ürünlerinden istersek getirtebiliyormusunuz?

şimdiden teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 09/11/2015

@Bolgesefi komşum, aslında tam olarak öyle değil. Zaza ile Osma aynı marka değil. Farklı kökenli ve farklı kişilere ait firmalar. Osma farklı markalar için sipariş üzerine OEM üretim yapmaktadır. Bu nedenle Zaza şaplar Osma üretimidir. Ve aynı nedenle aynı ambalaja sahiptir.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 09/11/2015

(09/11/2015, Saat: 00:23)Bolgesefi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar,

zaza ile osma markası aynı firma olup ülkelere göre farklı isimlerle mi üretim yapmaktadır? çünkü kutuları aynı sadece birisnde osma yazıyor diğerinde zaza.
birde elinizdeki simpson chubby ürünlerinin ölçülerini ve yakın çekilmiş resimlerini mailime gönderme imkanınız var mı? elinizde olmayan simpson ürünlerinden istersek getirtebiliyormusunuz?

şimdiden teşekkür ederim.

Cihan Bey doğru açıklamayı yapmış.
Simpson'a sipariş geçtim, ilgilendiğiniz ürün varsa yola çıkmadan ekletebiliriz.

Cvp: İMPA Ticaret - mirzacem - 09/11/2015

(07/11/2015, Saat: 23:39)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün @candova @cihankeskin ve ben impa ticarete uğradık. Sohbet edip alışveriş yaptık. Herşeyi kokladik, baktık. Mustafa Bey e herşey için çok teşekkürler.
38791864ea8c6252b0d742fd7b18b3e3.jpg
038016e1cc860e9e950b3047ffbacbd8.jpg

Alınanlar herzaman ki yerinde tam mustafa bey in sol elinin dokunduğu masanın bitim kısmıBig Grin oraya konulan ürünler akşama kullanılmaya hazırdırBig Grin

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 09/11/2015

(09/11/2015, Saat: 11:36)mirzacem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alınanlar herzaman ki yerinde tam mustafa bey in sol elinin dokunduğu masanın bitim kısmıBig Grin oraya konulan ürünler akşama kullanılmaya hazırdırBig Grin

Mustafa Bey'in elinin yanında duranlar sadece benim aldıklarım. En son ne aldınız bölümüne koydum bile. Fotoğraftakilerden R41 kullanıma dün akşam girdi bile. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - mirzacem - 09/11/2015

Ben dedim ayni seyleri hep bende yasiyorum degismez gercekWink

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - Bolgesefi - 10/11/2015

(09/11/2015, Saat: 10:59)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan Bey doğru açıklamayı yapmış.
Simpson'a sipariş geçtim, ilgilendiğiniz ürün varsa yola çıkmadan ekletebiliriz.

Mustafa bey size mail atarak taleplerimi ileteceğim. ilginiz için teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 10/11/2015

@chinaski , @candova , @cihankeskin rica ederim, ne yaptımki Smile

Semogue stokta.

SEMOGUE SILVERTIP PORSUK 730HD
SEMOGUE SILVERTIP PORSUK 750
SEMOGUE SILVERTIP PORSUK 2040HD
SEMOGUE DOMUZ 1520
SEMOGUE DOMUZ 1305
SEMOGUE DOMUZ 620
SEMOGUE DOMUZ 1460
SEMOGUE DOMUZ 1800
SEMOGUE DOMUZ 1250