Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

İMPA Ticaret - Turhan84 - 19/10/2015

@emre4498, Aramıza hosgeldin. Cella kokusuyla cildi verdigi yumuşaklığı ile fiyatına gore kaliteli bir sabun fakat daha yeni başladığın icin ve ilerde birden fazla çeşit sabunun olacağı icin sen en iyisi tüplü krem bir marka alarak basla derim.(tabac, proraso vb.)Cunku ne kadar hergün tras olsunda o sabun bitmeyecek. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - teknikcocuk - 19/10/2015

Turhan bey ben bir an önce kaliteli birsey kullanmak istiyorum arko traş kremlerinden sonra sabunu denedim ve beni tatmin etmedi (koruyuculuk yumuşatma koruma baby face yapma) yani ben bir an önce böyle onla tras oldukca olasim gelecek birseyler istiyorum Teşekkürler

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 19/10/2015

(19/10/2015, Saat: 16:32)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turhan bey ben bir an önce kaliteli birsey kullanmak istiyorum arko traş kremlerinden sonra sabunu denedim ve beni tatmin etmedi (koruyuculuk yumuşatma koruma baby face yapma) yani ben bir an önce böyle onla tras oldukca olasim gelecek birseyler istiyorum  Teşekkürler

Zehir kana karışmaya başlamış Smile
Şaka biyana Cella kolay ve sorunsuz üründür.

Cvp: İMPA Ticaret - Arif - 20/10/2015

(19/10/2015, Saat: 16:45)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zehir kana karışmaya başlamış Smile
Şaka biyana Cella kolay ve sorunsuz üründür.

Yorumunuz çok yerinde olmuş Mustafa bey Smile

Tabac ta güzel bir tercih olacaktır. Ancak arko yu beğenmemeniz beklentinizin çok yüksek olduğunu gösteriyor.

Cvp: İMPA Ticaret - flame2013 - 21/10/2015

(19/10/2015, Saat: 16:32)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turhan bey ben bir an önce kaliteli birsey kullanmak istiyorum arko traş kremlerinden sonra sabunu denedim ve beni tatmin etmedi (koruyuculuk yumuşatma koruma baby face yapma) yani ben bir an önce böyle onla tras oldukca olasim gelecek birseyler istiyorum  Teşekkürler
Cella'nın tanımı. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 30/10/2015

Mustafa dostum,

Adamsın. Çok güzel düşünmüşsün. Bravo...
25q67bd.jpg

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 30/10/2015

(30/10/2015, Saat: 01:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa dostum,

Adamsın. Çok güzel düşünmüşsün. Bravo...

Eyvallah Serdar Bey,
Beğendiğinize sevindim Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 02/11/2015

Mustafa Bey ufukta Proraso Yeşil Tıraş kremi gözüküyormu ?, zira elimdeki tüp bitmek üzere, yazın sonunda alışveriş yaparken sizden krem bölümünde görememiştim yeşil prorasoyu. Ayrıca Tabac Balm ile ilgili haber varmı ?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/11/2015

(02/11/2015, Saat: 08:54)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey ufukta Proraso Yeşil Tıraş kremi gözüküyormu ?, zira elimdeki tüp bitmek üzere, yazın sonunda alışveriş yaparken sizden krem bölümünde görememiştim yeşil prorasoyu. Ayrıca Tabac Balm ile ilgili haber varmı ?

Mehmet Bey ikiside kısa süre içinde gelir.

Cvp: İMPA Ticaret - msakalli - 02/11/2015

(19/10/2015, Saat: 01:13)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler abiler ben de araniza yeni katildim 3 aydir bu mevzuya merak sardim (hatta hobimi sorduklarinda tras diyesim geliyor) bu arada size onemli bir sorum olacaktı az bir butcem varda tras sabunu olarak cellami yoksa tabac mi almaliyim arkodan cok mu kalite farki var param bosa gitsin istemiyomda ustadlar simdiden hayirli traslar

Merhaba emre4498,

Saydığın markalar arasında tabi ki kalite farkı var. Tabac kullanmadım ama şu an Cella, Proraso ve Arko kullanıyorum. Cella'nın badem kokusu, yumuşaklığı, kolay köpürmesi ve kremsi yapısı bambaşka. Proraso da çok kaliteli, ancak siz yine de Arko 'yu yabana atmayın. Doğru kullanımda tam bir f/p ürünü.