Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 10/10/2015

(10/10/2015, Saat: 15:03)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum şu forumda denemeden ölmek istemeyeceğim Smile 2 sabun var. Biri cella ki uzun süredir kullanıyorum. Performansı gayet yeterli. Diğeri tabac ki uzun zamandır aklımda artık eyleme geçeyim dedim.

Arif komşum geleneksel tıraşa başlayıp Tabac denememek olmaz, Siz üç vakte kadar bir kaseli Tabac sabun edineceksiniz gibime geliyor Big Grin Tütün kokusunu ve performansını beğenirseniz alım rotasyonunuzda daima olacak bir sabun olur Smile

İMPA Ticaret - Aleksey - 11/10/2015

(10/10/2015, Saat: 23:54)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arif komşum geleneksel tıraşa başlayıp Tabac denememek olmaz, Siz üç vakte kadar bir kaseli Tabac sabun edineceksiniz gibime geliyor Big Grin Tütün kokusunu ve performansını beğenirseniz alım rotasyonunuzda daima olacak bir sabun olur Smile

Daha ben de Tabac ile tiras olmadim. Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 11/10/2015

(11/10/2015, Saat: 10:13)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha ben de Tabac ile tiras olmadim. Big Grin

Ben Tabac tester'ı senden aldım. Tıraş oldum. Performansını beyendim. Kokusunu beyenmedim ve elimdeki Tabac'ları kullanmadan elden çıkardım. En az 2 organizasyon yaptım. Tatile gittim geldim. ÜZerinden en az 6 ay geçti ve sen hala Tabac ile tıraş olmadın mı? Big Grin Huh

İMPA Ticaret - Aleksey - 11/10/2015

(11/10/2015, Saat: 11:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Tabac tester'ı senden aldım. Tıraş oldum. Performansını beyendim. Kokusunu beyenmedim ve elimdeki Tabac'ları kullanmadan elden çıkardım. En az 2 organizasyon yaptım. Tatile gittim geldim. ÜZerinden en az 6 ay geçti ve sen hala Tabac ile tıraş olmadın mı? Big Grin Huh

Olmadim. Su bile degmedi daha.

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 11/10/2015

(11/10/2015, Saat: 10:13)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha ben de Tabac ile tiras olmadim. Big Grin

Diğer marka olan sabunlardan ve lüks markalardan sıra gelmemiştir Big Grin Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 11/10/2015

Cihan Şubat'a bir iki tane artisan sabun almak istiyorum bir ara özelden konuşalım halledelim Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 12/10/2015

(11/10/2015, Saat: 23:45)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan Şubat'a bir iki tane artisan sabun almak istiyorum bir ara özelden konuşalım halledelim Big Grin

Benim için 2015 alım 2016 tüketim yılı. Ona göre konuşalım. Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 12/10/2015

Madem öyle iki-üç birşey alırım senden buluşup Şubat'a Big Grin Big Grin Yurtdışına gitme durumları olursa haberim olsun bari Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - theunnamed - 18/10/2015

@impaticaret
Mustafa bey, mobildesiniz sanırım farketmediniz, Özel mesajlarınızı kontrol etmeniz mümkün mü ?

Cvp: İMPA Ticaret - teknikcocuk - 19/10/2015

Beyler abiler ben de araniza yeni katildim 3 aydir bu mevzuya merak sardim (hatta hobimi sorduklarinda tras diyesim geliyor) bu arada size onemli bir sorum olacaktı az bir butcem varda tras sabunu olarak cellami yoksa tabac mi almaliyim arkodan cok mu kalite farki var param bosa gitsin istemiyomda ustadlar simdiden hayirli traslar