Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - ihtilaf - 30/09/2015

(29/09/2015, Saat: 23:34)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa bey, stokta Gillette sensor kartuşlardan var mı? Sitede açılmıyor 'System Razor' bölümü. Vereceğim siparişe onlardan da eklemek istiyorum.

Sevgili @mancho,
Sensorun iki bıçaklısını mı beğeniyosunuz üç bıçaklıda (eBay de gördüm sanki ) var galiba ,sizi daha ziyade mach3 kullanır biliyorduk,sensor ile mach3 un birbirine üstünlüğü nedir ?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 30/09/2015

(30/09/2015, Saat: 01:58)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mancho üstadım ben onun yedeğinden değilde makinesinden arıyordum dedem için bulabilmek mümkünmü ebay yada amazondan ?

Mehmet Bey Sensor alet bulabilirsiniz ama fahiş fiyatlar istiyorlar veya sahte çin malları var piyasada.
Blue III alet , sensor yedek ile uyumludur. Ucuz ve kolay bir şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

24qn4gx.jpg

(30/09/2015, Saat: 02:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili @mancho,
Sensorun iki bıçaklısını mı beğeniyosunuz üç bıçaklıda (eBay de gördüm sanki ) var galiba ,sizi daha ziyade mach3 kullanır biliyorduk,sensor ile mach3 un birbirine üstünlüğü nedir ?

Sensor'da bıçaklar daha dik açılı konumlandırılmıştır.
Sensor'u , Mach 3 gibi hızlı hareket ettiremezsiniz ama daha temiz tıraş sağlar.

Cvp: İMPA Ticaret - m y r - 30/09/2015

(30/09/2015, Saat: 09:02)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sensor'da bıçaklar daha dik açılı konumlandırılmıştır.
Sensor'u , Mach 3 gibi hızlı hareket ettiremezsiniz ama daha temiz tıraş sağlar.

Bir fark var zaten ben de hissediyorum da anlamlandıramıyordum...
Bir şey öğrendim, teşekkür ederim.
Yaklaşık 20 gün oldu sensör kullanıyorum. Bundan öncesinde 1 ay mach3, ondan önce de derby kullanırdım, sensör hakikaten kaliteli bir ürün. Ama ne yazık ki stokları bitiyordur bunun. Yakın bir zaman sonra bulmak imkansız hale gelecek. Benim bulduklarım hep 2004 üretimi. Sizdekiler de öyle mi Mustafa Bey?

Cvp: İMPA Ticaret - ihtilaf - 30/09/2015

(30/09/2015, Saat: 09:02)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sensor'da bıçaklar daha dik açılı konumlandırılmıştır.

Teşekkürler
eBay de yada diğer sitelerde gördüğümüz sensor sapları ve kartuşlar yeni üretim mi yoksa NOS mu Mustafa Bey
yeni üretimse Gillette mi yapıyor yoksa bir kaç üretici var mı ?

(30/09/2015, Saat: 11:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler
eBay de yada diğer sitelerde gördüğümüz sensor sapları ve kartuşlar yeni üretim mi yoksa NOS mu Mustafa Bey
yeni üretimse Gillette mi yapıyor yoksa bir kaç üretici var mı ?

Gillette firması GII ve Contour'dan sonra Sensor üretiminede son verdi.
Piyasadaki mallar eski üretim.
NOS diyebileceğimiz Sensorler İngiliz ve Alman üretimi olanlardır. En son Polonya fabrikasında üretim sonlandı.Piyasada bulabileceğiniz ürünler Polonya üretimidir.
Amerika'da da Sensor üretiliyor.Şuanda Sensor 3 üretimi var ama Sensor 2deki durum ne bilmiyorum.

(30/09/2015, Saat: 10:28)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir fark var zaten ben de hissediyorum da anlamlandıramıyordum...
Bir şey öğrendim, teşekkür ederim.
Yaklaşık 20 gün oldu sensör kullanıyorum. Bundan öncesinde 1 ay mach3, ondan önce de derby kullanırdım, sensör hakikaten kaliteli bir ürün. Ama ne yazık ki stokları bitiyordur bunun. Yakın bir zaman sonra bulmak imkansız hale gelecek. Benim bulduklarım hep 2004 üretimi. Sizdekiler de öyle mi Mustafa Bey?

Evet bizdekilerde aynı.

Cvp: İMPA Ticaret - mancho - 30/09/2015

(30/09/2015, Saat: 02:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili @mancho,

Sevgili ihtilaf üstadım,
Sensor, Mach3'e göre uzun sakallarda daha iyi, bir de sapını seviyorum Sensor'un Smile
Mach3 günlük tıraşta daha başarılı bir de tahriş etme olasılığı Sensor'den düşük.
Bu arada 3 bıçaklı sensor deyip kanıma girdiniz Smile) Şimdi bir de onu arayacağız Smile

Cvp: İMPA Ticaret - mancho - 30/09/2015

(30/09/2015, Saat: 01:58)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mancho üstadım ben onun yedeğinden değilde makinesinden arıyordum dedem için bulabilmek mümkünmü ebay yada amazondan ?

Makinesi zor bulunuyor sevgili Mehmet Kiraz. Ben yıllar sonra şans eseri eski bir çantamın içinde bulup çok sevinmiştim.

İMPA Ticaret - Turhan84 - 01/10/2015

f6eddcd4098c63e5d6a8c9a380a26197.jpg

Mustafa bey ,Bu Aftershave in gelme olasılığı var mı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk