Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 29/09/2015

(29/09/2015, Saat: 03:11)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey bayramlık güzel bir alışveriş yapmıştım babanız dükkandaydı, görüşemedik yine Undecided Fakat mükemmel stoklarımı yenileyici hatta doldurucu bir alışveriş geçirdiğimi söyleyebilirim. Benim ileride geleceğini merak ettiğim ürünler şunlar

1. Denim'in Original Aftershave'i
2. Barbon Tıraş Kremi
3.Dovo Shavette ve Dovo Shavette'e özel bıçak
4. Tabac duş jeli, tıraş sonrası balsamı ya da eau de toilette'i ? bunlar gelirmi acaba

Merhabalar Mehmet Bey,
Memnuniyetiniz sevindirici.
Evet tanışmak kısmet olmadı Smile

Yazdıklarınız imkan dahilinde ürünler ama tarih veremiyorum şimdilik.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

(29/09/2015, Saat: 17:36)Romario82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Abi selamlar;

GFT den haber var mı acaba? Ya da münferit istesem bana yardımcı olur musun abi?
Hayırlı işler

Selamlar.
GFT malesef tedarikçilerimde yok. Kendileriyle anlaşmak da zor iş.
Anlayışınız için teşekkür ederim

Cvp: İMPA Ticaret - izbe - 29/09/2015

(29/09/2015, Saat: 03:11)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3.Dovo Shavette ve Dovo Shavette'e özel bıçak

Buna ben de varim. Getirirseniz aliciyim Mustafa Bey. Syg.

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 29/09/2015

Yavaş yavaş usturaya geçme alıştırmaları yapıyorum izbe komşum bildiğim kadarıyla iyi bir shavette olduğunu duymuştum umarım gelir. Tabac'ın Balmı içinde dileklerim aynı şekilde

Cvp: İMPA Ticaret - izbe - 29/09/2015

Ben de coolcut ile yavas yavas deneme yapiyorum. 2 tane aldim. Birini kullandim ama beni cok tatmin etmedi. Bir ara kai ve feather ss leri deneyeyim dedim, onlarda Turkiye ye cok pahali geliyor. Dedim en iyisi bir dovo ile baslayip sonra yavas yavas celige niyet edelim.

Cvp: İMPA Ticaret - OnLyTNT - 29/09/2015

Bizim usturaları deneyin derim. Ben çok sevdim Smile

Cvp: İMPA Ticaret - mancho - 29/09/2015

Merhaba Mustafa bey, stokta Gillette sensor kartuşlardan var mı? Sitede açılmıyor 'System Razor' bölümü. Vereceğim siparişe onlardan da eklemek istiyorum.

(29/09/2015, Saat: 23:34)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa bey, stokta Gillette sensor kartuşlardan var mı? Sitede açılmıyor 'System Razor' bölümü. Vereceğim siparişe onlardan da eklemek istiyorum.

Merhabalar.
Sensor var. Yarın düzeltmeyi yaparım.

Cvp: İMPA Ticaret - mancho - 30/09/2015

(29/09/2015, Saat: 23:50)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
Sensor var. Yarın düzeltmeyi yaparım.

Teşekkürler, siparişi yarın vereyim o zaman. Iyi akşamlar Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 30/09/2015

(29/09/2015, Saat: 23:34)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa bey, stokta Gillette sensor kartuşlardan var mı? Sitede açılmıyor 'System Razor' bölümü. Vereceğim siparişe onlardan da eklemek istiyorum.

mancho üstadım ben onun yedeğinden değilde makinesinden arıyordum dedem için bulabilmek mümkünmü ebay yada amazondan ?