Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Hellhound - 31/08/2015

(30/08/2015, Saat: 19:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega t.kremi hakkındaki olumsuz yorumlar doğru malesef. Fırçacıdan fırça alınır Smile
Diğer talepleriniz içinde inşallah diyelim, hele kur otursun önce. ürünlerin çoğunu sattığım fiyata alacağım için yeni ithalat yapmıyorum şuanda

Simpson'ı ayıralım lütfen Smile Üst düzey birçok kremden daha çok seviyorum. Şu sıralar en sevdiğim krem hatta...

Cvp: İMPA Ticaret - Turhan84 - 31/08/2015

Mustafa bey den Simpsonun diğer traşkremlerinide temin etmisini rica ediyorum. Birde clubman vanilya ürünü ne zaman a gelir ?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 31/08/2015

(31/08/2015, Saat: 14:47)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpson'ı ayıralım lütfen Smile Üst düzey birçok kremden daha çok seviyorum. Şu sıralar en sevdiğim krem hatta...

Bazen böyle olumlu hatalar yapıyorlar Smile Tamam Simpson istisna .

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 31/08/2015

(31/08/2015, Saat: 15:00)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey den Simpsonun diğer traşkremlerinide temin etmisini rica ediyorum. Birde clubman vanilya ürünü ne zaman a gelir ?

Elbette , ilk Simpson fırça siparişimde krem çeşidinide isteyeceğim.

Pinaud Vanilya için şimdilik bir ışık gözükmüyor Sad

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 06/09/2015

Pinaud ne zaman gelir.normalini kastediyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 11/09/2015

(06/09/2015, Saat: 13:44)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pinaud ne zaman gelir.normalini kastediyorum.

Soruyu cevaplamadığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 11/09/2015

(11/09/2015, Saat: 20:23)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soruyu cevaplamadığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Baran Bey, Mustafa Bey iş yoğunluğundan dolayı forumu bazen takip edemeyebiliyor. Bunu bu şekilde yazmak yerine özel mesaj gönderirseniz mutlaka yanıt alırsınız.

İMPA Ticaret - Turhan84 - 11/09/2015

Ben kendisine whatsup tan yazdım 3 gun sonra dönebildi. Internetinde sorun yaşadığını belirtti. Yoksa Mustafa bey her soru ve görüşlere cvp verir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 11/09/2015

(11/09/2015, Saat: 20:23)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soruyu cevaplamadığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Merhabalar.
Geç yanıt için lütfen özrümü kabul ediniz.
Pinaud işi karışık biraz. Amerikadan ithalat yapan arkadaşlara rica ediyorum,bulup alabilirlerse geliyor.
Tarih veremiyorum.

Cihan ve Turhan Bey teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 12/09/2015

Yanıt için teşekkürler.Gelirse alıcam işallah haberimiz olur.

(11/09/2015, Saat: 22:12)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
Geç yanıt için lütfen özrümü kabul ediniz.
Pinaud işi karışık biraz. Amerikadan ithalat yapan arkadaşlara rica ediyorum,bulup alabilirlerse geliyor.
Tarih veremiyorum.

Cihan ve Turhan Bey teşekkür ederim.