Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Akçakoca - 23/07/2015

Ankara'daki forumdaşlarımıza bir duyurum:
Ankara Ulus'ta Alsancak çarşısı 1'inci katında MAS ..... Vs. Berber malzeleri satan bir ticarethane var. İki yıl önce geleneksel traşa ilk başladığımda bana 1 kutu (5 adet) Wilkinson sword jileti 10 liraya sattılar. Başka ürünlerde aldım ama piyasa fiyatını sonradan öğrenebildiğim ve en çok içime dert olan ürün ws jilet olduğu için sadece o aklımda kaldı. Yani diğer aldığım ürünlerde de kazık yediğimden eminim (Omega fırça, Solingen köpürtme tası vs). Geçenlerde kayınpederim için ming shi tto traş aleti sordum.  Fiyat 22,50₺. Extrashaving'te 10₺. Ankara'daki vatandaşlarımızın bahse konu işletmeye karşı uyanık ve dikkatli olmalarını; mümkünse hiç gitmemelerini tavsiye ediyorum. Tahminimce bu forumu takip ediyorlar. Hakkımı helal etmiyorum, bilgilerine...

Cvp: İMPA Ticaret - candova - 23/07/2015

Mustafa Bey,

Omega serisini getirdiğiniz için kendi adıma çok teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - adamentium - 24/07/2015

Beyler Omega 10098 Pro özellikle tavsiye ettiğim bir fırçadır. Yedeklemek için Mustafa beye ben sormuştum . o modeli de getirmiş. Fiyatıda çok uygun 25 TL ya alınabilecek bence en güzel domuz kılı fırçalardan biri. 11126 da yine gündeminizde olabilir. 10049 ' unda fiyatına diyecek söz yok. Impa Ticaret bol teşekkürü hak ediyor , hakikaten en iyi modelleri , çok da makul fiyatlara satıyor. Tek eksik 10048 Pro , o da elzem bir eksik değil Smile

Cvp: İMPA Ticaret - onur98 - 24/07/2015

Tesekkurler Mustafa bey.

Cvp: İMPA Ticaret - Romario82 - 24/07/2015

Sırada GFT var Patron, ürün gamında bir tek o eksik, kırma beni...

Selamlar.

Cvp: İMPA Ticaret - DelikanliTiras - 24/07/2015

(23/07/2015, Saat: 21:22)Akçakoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara'daki forumdaşlarımıza bir duyurum:
Ankara Ulus'ta Alsancak çarşısı 1'inci katında MAS ..... Vs. Berber malzeleri satan bir ticarethane var. İki yıl önce geleneksel traşa ilk başladığımda bana 1 kutu (5 adet) Wilkinson sword jileti 10 liraya sattılar. Başka ürünlerde aldım ama piyasa fiyatını sonradan öğrenebildiğim ve en çok içime dert olan ürün ws jilet olduğu için sadece o aklımda kaldı. Yani diğer aldığım ürünlerde de kazık yediğimden eminim (Omega fırça, Solingen köpürtme tası vs). Geçenlerde kayınpederim için ming shi tto traş aleti sordum.  Fiyat 22,50₺. Extrashaving'te 10₺. Ankara'daki vatandaşlarımızın bahse konu işletmeye karşı uyanık ve dikkatli olmalarını; mümkünse hiç gitmemelerini tavsiye ediyorum. Tahminimce bu forumu takip ediyorlar. Hakkımı helal etmiyorum, bilgilerine...

Aynı çarşıda 1 üst katta Han Ticaret var. Oradan 7-10 TL arası Ming-Shi TTO bulunabilir. Ayrıca ışıl ışıl YUMA 'lar tanesi 50 kuruştan gidiyor. Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Akçakoca - 24/07/2015

(24/07/2015, Saat: 11:31)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı çarşıda 1 üst katta Han Ticaret var. Oradan 7-10 TL arası Ming-Shi TTO bulunabilir. Ayrıca ışıl ışıl YUMA 'lar tanesi 50 kuruştan gidiyor.  Big Grin
Merkur progress long handle 'dan sonra ışıl ışıl yumalar beni mahvetmez mi kardeşim.  Big Grin  Big Grin  Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Han ticarete en kısa zamanda gitmeye çalışcam.

RE: Cvp: İMPA Ticaret - DelikanliTiras - 25/07/2015

(24/07/2015, Saat: 23:19)Akçakoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkur progress long handle 'dan sonra ışıl ışıl yumalar beni mahvetmez mi kardeşim.  Big Grin  Big Grin  Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Han ticarete en kısa zamanda gitmeye çalışcam.
Bende şu anda progress popular 34c black beauty ejde89 parker merkur 41c ming shi rimei vs var, haftada 1 yuma ile tıraş oluyorum

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 27/07/2015

MADE IN TURKEY
Hayırlı olsun.
More For You Stokta !

20pzj2h.jpg

Cvp: İMPA Ticaret - m y r - 27/07/2015

bilmem neden ama bu sabun bana tebessüm ettirdi Smile komik geldi bir an Smile