Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Straht - 24/06/2015

(24/06/2015, Saat: 20:11)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir kodu ekleyince kargo dahil 96.46 yapti. Yaklasik 290 TL

Komşum Geltir kodunu unutmuşum, kaba bir hesap benimkisi. Şimdi verdiğiniz değere 5.60 Euroluk Avrupa dışı kargo da eklenince 305 Türk Lirası yaptı. 75 Eurodan fazla olan faturası ile gümrükten geçer mi, takılırsa ne kadar uğraşırım ne kadar gümrük vergisi veririm, kaç günde gelir, kaybolur mu gibi düşüncelere girmek istemeyen Mustafa Bey'den alabilir yoksa yurt dışı yolu her zaman açık.

Cvp: İMPA Ticaret - candova - 24/06/2015

bileydim semogueları Mustafa Beyden alırdım. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - m y r - 25/06/2015

(24/06/2015, Saat: 22:19)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bileydim semogueları Mustafa Beyden alırdım. Smile

Mustafa Bey'e sormadan alışveriş yapılır mı komşum Smile
Bizden daha çok ilgileniyor Mustafa Bey tıraş ürünleriyle. Daha çok takip ediyor gündemi. Ona göre içlerinden seçip bize genele yardımcı olmaya çalışıyor.

Cvp: İMPA Ticaret - ts9funk - 25/06/2015

(25/06/2015, Saat: 10:10)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey'e sormadan alışveriş yapılır mı komşum Smile
Bizden daha çok ilgileniyor Mustafa Bey tıraş ürünleriyle. Daha çok takip ediyor gündemi. Ona göre içlerinden seçip bize genele yardımcı olmaya çalışıyor.

Aynen katılıyorum,üstelik gümrük sıkıntısı da yok.

Cvp: İMPA Ticaret - candova - 25/06/2015

Boşluğuma geldi üstadım: D

Cvp: İMPA Ticaret - m y r - 25/06/2015

(25/06/2015, Saat: 10:58)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boşluğuma geldi üstadım: D

Çünkü kesinlikle yardımcı oluyor Wink

İMPA Ticaret - danjamem - 25/06/2015

Bir haftadir extrashaving.com sitesini bilgisayar dan görüntülemede sorun yasiyorum, farklı tarayıcılarda denedim. Resimler gözükmüyor. Sorun ne olabilir.

Cvp: İMPA Ticaret - ynspektas - 25/06/2015

(25/06/2015, Saat: 18:48)danjamem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir haftadir extrashaving.com sitesini bilgisayar dan görüntülemede sorun yasiyorum, farklı tarayıcılarda  denedim. Resimler gözükmüyor. Sorun ne olabilir.

Resimler hiç mi gözükmüyor, yoksa geç mi aciliyor

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 25/06/2015

(25/06/2015, Saat: 18:48)danjamem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir haftadir extrashaving.com sitesini bilgisayar dan görüntülemede sorun yasiyorum, farklı tarayıcılarda  denedim. Resimler gözükmüyor. Sorun ne olabilir.

Merhabalar.
Site aktif ve problem yok. Çok ilginç. Tarayıcınızın geçmişini temizlemeyi denedinizmi?

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 25/06/2015

Eğer iş yerinizden bağlanıyorsanız IT departmanınız firewall a ekleme yapmış olabilir.