Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 14/05/2015

(13/05/2015, Saat: 22:27)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında kargo firmalarının böyle bir uygulaması olabilir, kurumsal olmadığım için bilemiyorum ama sizin adınıza açılmış müşteri hesabınıza ait bir panel olsa, oradan sizin adınız ile gönderilmiş kargoları kişisel olarak siz de takip edebilseniz takip numaralarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Kargo firmasına sormakta fayda var.

Aras kargo ile çalışıyorum.İndirim yapıyorlar ama anlaşmalı değilim.Ayda 1500 paket gönderirseniz anlaşmalı müşterimiz olup panelimizi kullanabilirsiniz dediler.

Yurtiçi kargo panel hizmeti veriyor ama fiyatı aras kargonun iki katı. 

Diğer kargolarlada görüşeyim. Makul bir sonuca ulaşırım inşallah.

Cvp: İMPA Ticaret - theunnamed - 14/05/2015

Öküz bu firmalar ya, ne varmış panelde, ligtv + güncel filmler mi varmış. Altı üstü gönderi takip edilir. Ekstrası olabilir ayrı ama 1500 şart olmamalı bence. Kargo fişine basıp verdiği takip kodunu vermek bu kadar güç mü?

İkinci önerim telefon ile mesaj olabilir, ücreti cüzi ise, bazen firmalardan geliyor. Filanca subeden gönderilen ...... nolu kargonuz yola çıkmıştır vs. gibi.

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 14/05/2015

Mustafa Bey, Yurtiçi ile anlaşmalı fiyatı, 1 desiye kadar şehir içi şehir dışı ortalama 6-7 tl arası idi en son.

Anlaşma yapmak için sizin kargo firmasına gitmenize gerek yok. Kargo şubeleri kendilerine bağlayacak firma ararlar zaten hep, dolayısıyla dükkanınıza çağırın gelirler. Benim aylık gönderilerim şu adet, ortalama şu desiden ürün gönderiyorum derseniz, onlar da size uygun rakam verirler.

Yurtiçi kargo Paro fırsat kartı programına üye, kurumsal kart çıkartabilirsiniz ve para biriktirirsiniz, böylelikle bazı gönderileriniz ücretsize gelir.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 14/05/2015

(14/05/2015, Saat: 01:35)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Yurtiçi ile anlaşmalı fiyatı, 1 desiye kadar şehir içi şehir dışı ortalama 6-7 tl arası idi en son.

Anlaşma yapmak için sizin kargo firmasına gitmenize gerek yok. Kargo şubeleri kendilerine bağlayacak firma ararlar zaten hep, dolayısıyla dükkanınıza çağırın gelirler. Benim aylık gönderilerim şu adet, ortalama şu desiden ürün gönderiyorum derseniz, onlar da size uygun rakam verirler.

Yurtiçi kargo Paro fırsat kartı programına üye, kurumsal kart çıkartabilirsiniz ve para biriktirirsiniz, böylelikle bazı gönderileriniz ücretsize gelir.

Onur Bey Yurtiçi kargo ile görüştüm mevcut anlaşmalarının sıralamasında altta kalanların anlaşmalarını fesh etmiş,o da Aras gibi yüksek gönderi adetlerinin peşinde.
Yüksek miktarlı gönderisi olan müşteriler zaten kapasiteyi zorluyor,düşük miktarlı müşteriden kar edelim mantığı.

Cvp: İMPA Ticaret - blueshadov - 14/05/2015

Ben de impa dan alış veriş yaptım.Akşam kargo nuz yolda dır diye mesaj geldi.Takip no su da mesaj da yazıyor.Az önce de paket elime ulaştı.Takip te sorun yaşamadım.

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 14/05/2015

(14/05/2015, Saat: 09:52)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur Bey Yurtiçi kargo ile görüştüm mevcut anlaşmalarının sıralamasında altta kalanların anlaşmalarını fesh etmiş,o da Aras gibi yüksek gönderi adetlerinin peşinde.
Yüksek miktarlı gönderisi olan müşteriler zaten kapasiteyi zorluyor,düşük miktarlı müşteriden kar edelim mantığı.

Haklısınız Mustafa bey. Ayrıca gördüğüm kadarıyla bu bölgesel olarak da değişiyor. Tahtakale kargo şubelerinin tuzu kuru olacak ki, hemen feshediyorlar heralde Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Bruce - 14/05/2015

(14/05/2015, Saat: 00:58)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öküz bu firmalar ya, ne varmış panelde, ligtv + güncel filmler mi varmış. Altı üstü gönderi takip edilir. Ekstrası olabilir ayrı ama 1500 şart olmamalı bence. Kargo fişine basıp verdiği takip kodunu vermek bu kadar güç mü?

İkinci önerim telefon ile mesaj olabilir, ücreti cüzi ise, bazen firmalardan geliyor. Filanca subeden gönderilen ...... nolu kargonuz yola çıkmıştır vs. gibi.

Üstadım bir kaç lira farkediyor sanırım sms ile bilgilendirme. Ancak anlaşma olsa sanırım ücretsiz bir hizmet olarak da sunulabilir.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 16/05/2015

YENİ ÜRÜNLER :
OLD SPICE AFTER SHAVE 100ML CLASSIC (PLASTİK / KANADA)
OLD SPICE AFTER SHAVE 100ML CLASSIC (PORSELEN / ALMANYA)
OLD SPICE AFTER SHAVE 100ML CHAMPION (CAM/ALMANYA)
OLD SPICE AFTER SHAVE SPRAY 100ML WHITE WATER (CAM/ALMANYA)
KAPO TIRAŞ KREMİ
SUPER-MAX TIRAŞ KREMİ
BARBON AFTER SHAVE 100ML
KYNA TIRAŞ KREMİ

Fiyatlar listeye eklenmiştir.

Cvp: İMPA Ticaret - Bruce - 16/05/2015

Yine bana hüsran, bana yine hasret var Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 26/05/2015

Pinaud kardeşler stokta

2il1sox.jpg
xmmpsw.jpg
2v3mp02.jpg