Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 16:05)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu ne hızdır Smile daha dün sipariş ettiğim Cella az önce elime ulaştı. Her şey için teşekkürler. Smile

Rica ederim, iyi günlerde kullanın.
Sipariş ertesi güne kalırsa kabuslarıma konu oluyor, sıkıntı veriyor, bir an önce gönderip rahatlıyorum Smile

İMPA Ticaret - onurcakmak - 13/05/2015

Mustafa bey, en geç saat kaça kadar size sipariş geçersek, aynı gün kargoya verebiliyorsunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(13/05/2015, Saat: 17:31)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, en geç saat kaça kadar size sipariş geçersek, aynı gün kargoya verebiliyorsunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur Bey saat 16:00'a kadar gelen siparişleri aynı gün çıkarıyoruz.

Cvp: İMPA Ticaret - adamentium - 13/05/2015

Impa çok hızlıdır , o kadar hızlıdır ki kargo takip no su atacakları sürede kargo elimizde oluyor Big Grin

(13/05/2015, Saat: 21:22)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa çok hızlıdır , o kadar hızlıdır ki kargo takip no su atacakları sürede kargo elimizde oluyor Big Grin

Anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim ama aslında zayıf noktamı nokta vuruşu buldunuz  Smile
Paketlerimi saat 17:00da kargo elemanı adresimden alıyor, makbuzları ertesi gün akşam geldiğinde getiriyor. Takip nosunu hemen veremediğim için hizmette eksiğimin olduğunun farkındayım ama çözüm arayışındayım . Şimdiye kadar takip numarası için kızmayan ve kızıpta belli etmeyen herkese teşekkür ederim Smile

Cvp: İMPA Ticaret - theunnamed - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 22:13)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim ama aslında zayıf noktamı nokta vuruşu buldunuz  Smile
Paketlerimi saat 17:00da kargo elemanı adresimden alıyor, makbuzları ertesi gün akşam geldiğinde getiriyor. Takip nosunu hemen veremediğim için hizmette eksiğimin olduğunun farkındayım ama çözüm arayışındayım . Şimdiye kadar takip numarası için kızmayan ve kızıpta belli etmeyen herkese teşekkür ederim Smile

Aslında kargo firmalarının böyle bir uygulaması olabilir, kurumsal olmadığım için bilemiyorum ama sizin adınıza açılmış müşteri hesabınıza ait bir panel olsa, oradan sizin adınız ile gönderilmiş kargoları kişisel olarak siz de takip edebilseniz takip numaralarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Kargo firmasına sormakta fayda var.

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 13/05/2015

Sanırım öyle bir olayları var kargo firmalarının aslında sormakta fayda var.

Cvp: İMPA Ticaret - mavi - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 22:27)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında kargo firmalarının böyle bir uygulaması olabilir, kurumsal olmadığım için bilemiyorum ama sizin adınıza açılmış müşteri hesabınıza ait bir panel olsa, oradan sizin adınız ile gönderilmiş kargoları kişisel olarak siz de takip edebilseniz takip numaralarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Kargo firmasına sormakta fayda var.

(13/05/2015, Saat: 23:27)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım öyle bir olayları var kargo firmalarının aslında sormakta fayda var.

Üye hesabı açıp web sitelerinden giriş yapınca böyle bir uygulama olabilir.

Cvp: İMPA Ticaret - Bruce - 14/05/2015

Şahsen, İmpa gönderiyorsa ertesi gün teslim edileceğini bildiğim için kargo takip numarasını şimdiye kadar umursamadım. Ticaretinizin aynı güzelllikte devam etmesi dileklerimle Mustafa Bey.

Cvp: İMPA Ticaret - hknz - 14/05/2015

İmpa hangi kargo şirketi ile gönderiyor? İndirim söz konusu mu?