Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 06/05/2015

(06/05/2015, Saat: 20:39)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustafa bey
tobs duj jellerinden de getirmeyi dusunuyor musunuz?
yada yakin zamanda siparis verecekseniz ekleme sansimiz olur mu?

Yakında gelecek malımız var. Yarın fiyat bilgisi veririm, onaylarsanız sipariş ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - ts9funk - 07/05/2015

Mustafa bey benim paket ulaştı. Muhle R 41 yakıyor Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Hellhound - 07/05/2015

(07/05/2015, Saat: 01:04)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey benim paket ulaştı. Muhle R 41 yakıyor Big Grin

Sadece tıraş öncesi yakıyorsa ne mutlu Smile Kısa sürede çok sevdiğim jilet tutucu oldu R41. Çok güzel günlerde kullanın.

Cvp: İMPA Ticaret - ts9funk - 07/05/2015

(07/05/2015, Saat: 11:04)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece tıraş öncesi yakıyorsa ne mutlu Smile Kısa sürede çok sevdiğim jilet tutucu oldu R41. Çok güzel günlerde kullanın.

Komşum teşekkürler,yakıyor derken ağırlığı,görüntüsü olarak dedim, şimdilik çok masum duruyor,akşama test srüşüne çıkacağız. 

Cvp: İMPA Ticaret - mahmut - 13/05/2015

sanalpazar üzerinden merkur futur ve omega 6113
almayı planlıyorum ancak omega 6113 nasıl acaba
merkur futur iyi bir alet mi ömürlük kullanılır mı verdiğimiz paraya değermi
bu gibi tereddütlerim var ya da wilko set ile bir süre daha mı devam etmeliyim
kararsız kaldım
bir de merkur futur altın renkli satıyor musunuz ?
omega 6113 metal saplı mı yoksa metal kaplama mı porsuk kılları nasıl ince mi sert mi batma yapıyor mu?

RE: Cvp: İMPA Ticaret - adamentium - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 02:10)mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanalpazar üzerinden merkur futur ve omega 6113
kararsız kaldım
omega 6113 metal saplı mı yoksa metal kaplama mı porsuk kılları nasıl ince mi sert mi batma yapıyor mu?
Omega 6113 çöp. Bence farklı bir alternatif deneyin. Tipsoft düşünülebilir bence.. Futur sa mühendislik harikası agresif bir alet ama doğru teknik ve biraz alışma süreci verirseniz çok temiz ve sorunsuz bir tıraş veren bir alet. Daha az agresifi ve daha kolay alışılabilen Progress var. Evladiyelik mi? Kafa mekanizması bozulmazsa ki kolay bozulacağını sanmıyorum. Evladiyelik bir alet.

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 02:10)mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanalpazar üzerinden merkur futur ve omega 6113
kararsız kaldım

Babam ve kayınpederim Omega Pure fırça kullanıyorlar. İmpa'da 75 TL gibi bir fiyatı var. Model numarasını unuttum. Kırmızı beyaz saplı. Pure alacaksanız onu alın ama unutmayın pure fırça cildiniz kösele gibi değilse batıcıdır.
Merkur Futur verdiğiniz paraya değer ama agresiftir. Sakalınız sert ve sık değilse günlük kullanımda yorabilir. Bir de alırken mat kaplamayı tercih etmeyin. Kolay deforme oluyor.

Cvp: İMPA Ticaret - flame2013 - 13/05/2015

Hocam bu ne hızdır Smile daha dün sipariş ettiğim Cella az önce elime ulaştı. Her şey için teşekkürler. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - ts9funk - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 16:05)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu ne hızdır Smile daha dün sipariş ettiğim Cella az önce elime ulaştı. Her şey için teşekkürler. Smile

Evet Mustafa bey ,iyi bir esnaf olmanın yanında ayrıca çok hızlıdır. İnsanın merakını hemen dindirir,benim pakette cuma gelir herhalde derken çarşamba gelmişti Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - flame2013 - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 16:08)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Mustafa bey ,iyi bir esnaf olmanın yanında ayrıca çok hızlıdır. İnsanın merakını hemen dindirir,benim pakette cuma gelir herhalde derken çarşamba gelmişti Big Grin

Hocam bende bu Cuma'ya belki yetişir yetişmezse Pazartesiye kaldık derken kapı çaldı. Smile Halen olayın şokundayım Smile